Tether تمام قرار گرفتن در معرض کاغذهای تجاری را از ذخایر کاهش داده است

به عنوان بخشی از توافق با دفتر دادستان کل نیویورک، تتر شروع به انتشار گواهینامه های فصلی ذخایر استیبل کوین خود در می 2021 کرد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع

در اکتبر 2021، بلومبرگ مقاله ای را منتشر کرد که در آن حدس می زد که تتر ممکن است در زمانی که بازار املاک و مستغلات این کشور در آستانه فروپاشی بود، در معرض چشمگیر اوراق تجاری چین قرار داشته باشد.

دستیابی به این هدف مستلزم حذف بیش از 30 میلیارد دلار (تقریباً 247200 کرور) دارایی اوراق تجاری بود که تتر گفت که توانسته است “بدون هیچ ضرری” به آن دست یابد. ارائه‌دهنده استیبل کوین می‌گوید که این نشان می‌دهد که چگونه ذخایر تترز به صورت محافظه‌کارانه و حرفه‌ای مدیریت می‌شود.

تتر، شرکتی که مسئول انتشار بزرگ‌ترین استیبل کوین با سرمایه‌گذاری بازار است، اعلام کرده است که اوراق تجاری را از ذخایر خود حذف کرده است، هدفی که در اولین تلاش‌ها برای تقویت ذخایر خزانه‌داری خود به‌دنبال آن بوده است. در بیانیه تتر آمده است: «این اعلامیه به عنوان بخشی از تلاش‌های مداوم تتر برای افزایش شفافیت، با حمایت از سرمایه‌گذاران در مرکز مدیریت ذخایر تترز است. پائولو آردوینو مدیر ارشد فناوری تتر در اوایل سال گفته بود که این شرکت قصد دارد تا پایان سال 2022 قرار گرفتن در معرض اوراق تجاری خود را کاهش دهد.

بخش عمده ای از دارایی های تجاری که قبلاً نگهداری می شد با سرمایه گذاری در اسناد خزانه داری ایالات متحده جایگزین شده است، و این شرکت نشان می دهد که “در سه ماهه گذشته بیش از 10 میلیارد دلار (تقریباً 82400 کرور) در معرض مستقیم خود به خزانه داری ایالات متحده افزایش یافته است. “

تتر پس از سال‌ها شیوه‌های تجاری مبهم و پرسش‌هایی در مورد وضعیت ذخایر خود، روی بهبود شفافیت با مردم کار کرده است.

این شرکت گفت: “کاهش اوراق تجاری به صفر نشان دهنده تعهد تتر به حمایت از توکن های خود با ایمن ترین ذخایر موجود در بازار است. این گامی به سوی شفافیت و اعتماد بیشتر است، نه تنها برای تتر بلکه برای کل صنعت استیبل کوین.”