The Grand Tour Presents: A Scandi Flick Release Date, تریلر رونمایی شده توسط Amazon Prime Video

هنگام فیلمبرداری با وسایل نقلیه در چنین دماهای پایین و با کولاک مکرر، موتورها خاموش می شوند و در نهایت باعث یخ زدن کل پوسته می شوند. برای مقابله با این، میزبانان گرند تور سعی می کنند ماشین را به آتش بکشند، قبل از اینکه به پایگاه های زیردریایی مربوط به جنگ سرد برسند، و دسته ای از تصادفات هیجان انگیز را در حالی که سعی می کنند یک سوله چوبی را در بیابان بکشند. پایان The Grand Tour Presents: تریلر Scandi Flick این سه نفر را در حال خروج از یک خانه موقت گنبدی شکل نشان می دهد که مشخص می شود یک نمایشگاه موزه است. احتمالاً میزبان‌ها تمام شب را در آنجا پناه گرفتند و از خواب بیدار شدند و گردشگرانی را پیدا کردند که در اطراف منطقه بودند. هاموند با لحن خجالتی می گوید: «من هیچ شلواری نپوشیده ام.
منبع

The Grand Tour Presents: A Scandi Flick اولین تریلر رسمی خود را قبل از نمایش آن در 16 سپتامبر منتشر کرد. روز پنجشنبه، Amazon Prime Video این تریلر را منتشر کرد و بخش هایی از آخرین نسخه از مجموعه متمرکز بر ماشین عضلانی خود را به نمایش گذاشت. این سه نفر نمادین – جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز می – به سفر در سرزمین‌های یخ‌زده نروژ بازگشته‌اند، در حالی که در مسابقات اتومبیل رالی و سرگرمی برفی شرکت می‌کنند. ویژه بلند مدت، “A Scandi Flick” نام خود را از تکنیک رانندگی واقعی که شامل بیش فرمانی و تغییر وزن است، گرفته است.

در حالی که هاموند و می خودروهای رالی پرسرعت مانند سوبارو ایمپرزا STi و میتسوبیشی Evolution VIII را برای خودروهای ویژه آورده اند، کلارکسون آئودی ایمن تر را رانندگی خواهد کرد. در مورد دلیل، او به شوخی اظهار می کند که این فقط به این دلیل است که او اکنون “پیرتر” شده است. با The Grand Tour: A Scandi Flick، طرفداران می توانند انتظار تماشای طیف وسیعی از شوخی ها و شیرین کاری ها را داشته باشند، از مه که کل یک ایستگاه اتوبوس را می کشد تا مسابقه ای با سرعت بالا در تونل های نور نئون. “اوه خدای من! چراغ‌ها روشن نمی‌شوند،» کلارکسون فریاد می‌زند در حالی که لامپ‌های داخل دیوارهای تاریک تلاش می‌کنند تا سرعت سواری او را حفظ کنند.

The Grand Tour Presents: A Scandi Flick در 16 سپتامبر به طور انحصاری در Amazon Prime Video منتشر می شود. قبلاً در فصل 4 – که در سال 2019 شروع شد و سریال را فقط به فیلم‌های ویژه بلند تبدیل کرد – این سه نفر در ویتنام، رئونیون، ماداگاسکار و در سراسر بریتانیا بودند.

این سه نفر پس از تلاش با خنثی‌سازی بمب و ماشین‌های ملخ‌دار در «Carnage A Trois»، اکنون مسابقه‌ای را در دریاچه‌های یخ‌زده تجربه می‌کنند، در حالی که در نروژ آشوب ایجاد می‌کنند. کلارکسون مجری و ستاره از تلفن خود در تریلر The Grand Tour Presents: A Scandi Flick می گوید: «ما اینجا هستیم تا از آخرین بیابان بزرگ اروپا عبور کنیم. سپس به کلیپ هایی از این سه نفر که اسکی بازان را در سراسر میدان می کشند، در حالی که به اتومبیل های مسابقه خود متصل هستند، برش می دهد. “یکی از آنها [skiers] کلارکسون با تعجب اشاره می کند که فقط یک پا دارد. تور بزرگ به دلیل محدودیت‌های COVID-19 در طول قرنطینه به اسکاتلند، انگلیس و ولز محدود شد – سه نفر در بریتانیا زندگی می‌کنند.