The Lord of the Rings: Gollum دارای یک پنجره راه اندازی جدید است که تا سپتامبر 2023 منتشر می شود


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

فراتر از The Lord of the Rings: Gollum، بازی‌های ویدیویی دیگری از سرزمین میانه در دست ساخت هستند. First up عنوانی تازه و بی نام از Private Division و Weta Workshop است – دومی به دلیل ارائه جلوه های بصری و کارهای پروپاقرص در فیلم های LoTR و هابیت شناخته شده است. جزئیات بیشتر در مورد همان به مرور زمان فاش خواهد شد. سپس عنوان The Lord of the Rings: Return to Moria، یک عنوان بقا و ساخت پایه است که در آن بازیکنان کنترل یک شرکت از دورف ها را به دست می گیرند تا غنایم از دست رفته را از سرزمین مادری خود یعنی موریا پس بگیرند. در انتظار انتشار در سال جاری است.

بازی The Lord of the Rings: Gollum برای PC، PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series S/X و Nintendo Switch در دسترس خواهد بود.

آخرین به روز رسانی Daedalic در سپتامبر سال گذشته بود – تاخیری برای اطمینان از اینکه The Lord of the Rings: Gollum در بهترین وضعیت فنی پس از انتشار قرار داشت. اگرچه به صراحت ذکر نشده است، بخشی از این تغییر احتمالاً مربوط به واکنش نامطلوب طرفدارانی است که برای تریلر گیم پلی دریافت کردند – نکات کلیدی انتقاد گرافیک و بافت های قدیمی است. در مورد خود گیم پلی، بازیکنان در سرزمین میانه قدیمی غوطه ور خواهند شد، در داستانی فشرده که به بررسی سفر گلوم پس از از دست دادن حلقه یک به بیلبو بگینز می پردازد. این بازی که به شدت از مطالب اصلی نویسنده JRR Tolkien استفاده می‌کند، اساساً به عنوان پیش درآمدی برای The Fellowship of the Ring اثر پیتر جکسون عمل می‌کند.

بیشتر گیم پلی بازی The Lord of the Rings: Gollum بر روی مخفی کاری متمرکز است، که مشخص است زیرا شخصیت اصلی از نظر فیزیکی قوی ترین نیست. گفتنی است، گولوم بسیار چابک است، که به او اجازه می دهد به راحتی و بدون جلب توجه روی سطوح بخزد و بالا رود. دو طرف او، گولوم و اسماگل، با حفظ شخصیت دوگانه‌اش، در لحظات درگیری به مکانیکی تبدیل می‌شوند، جایی که بازیکنان باید تصمیم بگیرند که آیا رویکرد ترسو را انتخاب کنند یا مسیر شیطانی را. در توضیحات استیم آمده است: “یک ذهن، دو نفس – شما تصمیم می گیرید!” در آن زمان، فیلم همچنین مکانیک شنا با یک شمارنده اکسیژن را برجسته می کرد. با این حال، در یک چشم انداز اول شخص تنظیم شده بود و این سوال را مطرح می کرد که آیا می توان دید دوربین را به دلخواه تغییر داد یا خیر. تمام فیلم های دیگر گیم پلی از منظر سوم شخص وجود داشت.

The Lord of the Rings: Gollum تا ماه آوریل منتشر نخواهد شد. در آخرین گزارش درآمد خود، یکی از ناشران Nacon تأیید کرد که عنوان موردانتظار اکشن ماجراجویی در نیمه اول سال مالی 2023-2024 عرضه خواهد شد. این به معنای یک پنجره انتشار از آوریل است که تا سپتامبر 2023 ادامه می یابد. در ابتدا برای عرضه در سال 2021 برنامه ریزی شده بود، این سومین تاخیر برای بازی است، با توسعه دهنده Daedalic Entertainment که قبلاً ادعا کرده بود که فقط عرضه را با “چند نفر” به عقب انداخته است. ماه ها.” این توسعه جدید جدول زمانی را حتی بیشتر به سال 2023 منتقل می کند.