The Sandman فصل 2: ​​نتفلیکس سریال فانتزی نیل گیمن را تمدید کرد


The Sandman، اقتباس لایو اکشن رمان گرافیکی محبوب نیل گیمن، توسط سرویس استریم نتفلیکس برای فصل دوم تمدید شد.

اخبار تمدید اوایل روز چهارشنبه از طریق توییتی که از دی سی کامیکس، ناشر کتاب حذف شده بود، به بیرون درز کرد. این اعلامیه رسمی در عصر اعلام شد.

گیمن گفت که از همکاری با نتفلیکس، برادران وارنر، دیگر تهیه کنندگان اجرایی آلن هاینبرگ و دیوید گویر برای زنده کردن داستان‌های بیشتری از کتاب‌های The Sandman خوشحال است.

گیمن می‌گوید: «میلیون‌ها میلیون نفر از «مرد شنی» در نت‌فلیکس استقبال کرده‌اند، آن‌ها را تماشا کرده‌اند و دوست داشته‌اند، از طرفداران شناخته‌شده «Sandman» گرفته تا افرادی که به سادگی کنجکاو بودند، و سپس به ارباب رویاها، خانواده‌اش و اتفاقاتشان دچار وسواس شدند. در بیانیه آماده شده گفت.

داستان‌های شگفت‌انگیزی در انتظار مورفیوس و بقیه آن‌ها وجود دارد (غیر از اینکه اعضای بیشتری از خانواده بی‌پایان با هم ملاقات کنند).

هیچ کس به اندازه بازیگران و گروه فیلم The Sandman از این موضوع خوشحال نخواهد شد: آنها بزرگترین طرفداران Sandman هستند.

“و اکنون زمان بازگشت به سر کار است. بالاخره یک وعده غذایی خانوادگی در پیش است. و لوسیفر منتظر بازگشت مورفیوس به جهنم است.”

فصل اول 10 قسمتی مرد شنی به دنبال مورفئوس تام استوریج، پادشاه رویاها است که پس از 105 سال اسارت فرار می کند و قصد دارد نظم را به پادشاهی خود بازگرداند.

اپیزود یازدهم غافلگیرکننده دو هفته پس از انتشار فصل اول در 5 آگوست دنبال شد.

در فیلم Sandman همچنین گوندولین کریستی، ویوین آچامپونگ، بوید هالبروک، چارلز دنس، آسیم چادری، سانجیو باسکار، دیوید تیولیس، استفن فرای، کربی هاول-باپتیست، میسون الکساندر پارک و دونا پرستون به ایفای نقش پرداخته اند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع