The Trial, Foundation Season 2, The Summer I Turned Pretty Season 2, اکنون برای پخش در دسترس است: کجا تماشا کنیم, جزئیات

بر اساس سه گانه کتاب جنی هان برای بزرگسالان جوان، تابستانی که زیبا شدم، عمدتاً داستانی است که به بلوغ می رسد و به دنبال ماجراهای عاشقانه تابستانی ایزابل «بلی» کانکلین (لولا تونگ) در ساحل کازینز است. در حالی که فصل اول تا حد زیادی بازیگوش بود، فصل 2 مثل قبل نخواهد بود، با سرطان سینه سوزانا فیشر (ریچل بلانچارد) دوباره ظاهر شد و وزن اضافی بر شانه های پسرانش کنراد (کریستوفر برینی) و جرمیا (گاوین کاسلینو) وارد کرد. اثرات غم و اندوه قریب الوقوع رابطه کنراد با شکم را تیره می کند و باعث می شود که او از خانه فرار کند و فصل 2 را بیشتر به یک تراژدی تبدیل کند.

برادرش ارمیا و بلی به زودی برای بازگرداندن او به یک سفر جاده‌ای می‌روند و مثلث عشقی بین برادران فیشر و دومی را عمیق‌تر می‌کنند، زیرا آنها بیش از همیشه به هم نزدیک می‌شوند. شایان ذکر است که در پایان فصل 1، سوزانا تصمیم خود را برای شرکت در یک آزمایش آزمایشی برای درمان سرطانش فاش کرد، اگرچه شانس آن بسیار اندک بود – اسپویلرهای پیش رو – که احتمالاً می‌تواند مرگ او را رقم بزند، همانطور که در کتاب نشان داده شده است. . سپس دوباره، فصل اول به شدت از منبع منبع در قسمت‌های خاصی دور شد، بنابراین شاید او زنده بماند. در فصل 2 Summer I Turned Pretty نیز شان کافمن در نقش استیون برادر بزرگ بلی و جکی چانگ در نقش مادرش لورل حضور دارند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

تمام هشت قسمت از محاکمه اکنون برای پخش است و داستان غم انگیز یک وکیل دادگستری سابق نویونیکا سن (کاجول) را ترسیم می کند، که از فهمیدن اینکه شوهرش (جیشو سنگوپتا)، یک قاضی فاسد، به عنوان رشوه، لطف جنسی را پذیرفته است، مضطرب شده است. برای تغییر احکام در دادگاه دستگیری او و مسدود کردن فوری همه حساب‌ها، او را ترغیب می‌کند تا به کار در یک شرکت حقوقی – پس از 10 سال تعطیلی – تبدیل به تنها نان‌آور خانواده شود و به سرعت به عنوان یکی از برترین وکلایی که هر کسی می‌تواند استخدام کند ظاهر شود. او مجبور است به دلیل شکافی که در رزومه اش وجود دارد، به عنوان یک وکیل جوان شروع به کار کند، اگرچه این مانع از تبدیل شدن او به یکی از افراد مورد علاقه دفتر نمی شود – به خصوص رئیسش (علی خان) که سابقه ای با او داشته است.

مانند Dune، سری کتاب های بنیاد اسحاق آسیموف برای مدت طولانی غیرقابل فیلمبرداری در نظر گرفته می شد، زیرا بسیاری از وقایع آن شبیه درس های تاریخ بودند. غیرقابل انکار، همکاری دیوید اس. گویر (شوالیه تاریکی) و جاش فریدمن (برف شکن) باعث شده است که در این فصل چیزی شبیه به یک نمایش تلویزیونی باشد که مستند زوال امپراتوری کهکشانی است. این فصل بیش از یک قرن پس از رویدادهای فصل اول، با دکتر هاری سلدون (جرد هریس) در حال برنامه ریزی برای تنظیم مجدد امپراتوری، در پرتو فروپاشی پیش بینی شده جنبش کلیسا مانند خود، روایت می شود. در جاهای دیگر، گال دورنیک (لو لوبل) چشم‌انداز آزاردهنده‌ای دارد، و او را وسوسه می‌کند که می‌خواهد جلوی The Mule را بگیرد، تهدیدی که 150 سال بعد در آینده می‌آید – تمام این مدت برای کمک به دکتر سلدون در ساختن بنیاد دوم به این سو و آن سو می‌رود.

محل: Disney+ Hotstar

فقط دو قسمت اول فصل دوم Foundation اکنون در Apple TV+ منتشر می‌شود و بقیه هر جمعه تا 15 سپتامبر پخش می‌شود.

فصل 2 The Summer I Turned Pretty

هنگامی که بنیاد وارد مرحله مذهبی می شود و ایمان خود را در سراسر منطقه اشاعه می دهد، سلدون، گال و سالور هاردین (لیا هاروی) به مستعمره ای از افراد ذهنی با توانایی های روانی برخورد می کنند که تهدیدی برای تغییر خود تاریخ روانی است. در همین حال، برادر دی (لی پیس) تقریباً از یک سوء قصد جان سالم به در می برد و او را کاملاً متزلزل می کند. بسیاری از شخصیت‌هایی که در فصل 1 ملاقات کردیم، مرده‌اند، و بنابراین، این فصل کمک می‌کند تا با ضخیم‌تر شدن طرح در مقیاس کهکشانی، عمیق‌تر به شخصیت‌های بزرگ‌تر داستان بپردازیم. در فصل دوم بنیاد همچنین ترنس مان در نقش برادر داسک، کاسیان بیلتون در نقش برادر داون و دیمیتری لئونیداس در نقش تاجر اصلی هوبر مالو بازی می‌کنند.

فصل دوم The Summer I Turned Pretty با سه قسمت اول عرضه شد. قسمت های جدید تا 18 آگوست هر جمعه در Amazon Prime Video منتشر می شود.

علاوه بر زبان هندی، The Trial برای پخش در Disney+ Hotstar به زبان‌های تامیل، تلوگو، بنگالی، مراتی، کانادا و مالایالام در دسترس است.

پایه فصل 2

به زودی، نویونیکا توسط یک وکیل جوان دیگر شیراج پاسوان (Gaurav Pandey) و یک مشاور سانا (کوبرا سایت) که در پرونده ها به او کمک می کنند، ملحق می شود. بدون اینکه او بداند، همه چیز در شرف شخصی شدن است، با شوهرش – که دائماً به او دروغ می‌گفت و خیانت می‌کرد – برای اینکه ببیند آیا او در دادگاه از او دفاع می‌کند یا خیر، در ذهنش دوگانگی ایجاد می‌کند که او با قضاوت بر اساس پرونده دست و پنجه نرم می‌کند. بر اساس شواهد یا احساساتش نسبت به مردی که سالها با او زندگی کرده است. محاکمه اولین حضور کاجول در یک سریال وب است و توسط سوپارن اس. ورما کارگردانی می شود – که بیشتر به خاطر کارگردانی مرد خانواده به رهبری مانوج باجپایی شناخته شده است.

کجا: Amazon Prime Video

سه سریال اصلی وب امروز برای پخش در دسترس هستند: درام دادگاهی به رهبری کاجول The Trial (Disney+ Hotstar) و فصل دوم Foundation (Apple TV+) و The Summer I Turned Pretty (Amazon Prime Video). به طور کلی، ماه ژوئیه از نظر تلویزیون خشک است، مگر اینکه از جنبه های مهم آن لذت ببرید، که بیشتر آنها اقتباس یا بازسازی قطعات رسانه ای موجود هستند. از این سه، محاکمه – پیار، کانون، دوکا یک تصویر هندی از برنامه تلویزیونی رابرت میشل کینگ به نام همسر خوب CBS است، در حالی که دو مورد باقی مانده از کتاب های تحسین شده اقتباس شده اند.

آزمایشی

مکان: Apple TV+