Thunderbolts: Harrison Ford جایگزین ویلیام هرت در نقش تادیوس راس در Marvel Movie: Report می شود

دیزنی فاش کرد صاعقه گروه بازیگران در نمایشگاه D23 ماه گذشته، گروهی از ضدقهرمانان و شروران را گرد هم می آورد، چیزی که به نظر می رسد تلاش MCU برای خودش باشد. جوخه انتحاری. در واقع، در طول اعلان هیچ اشاره ای به هارت نشده بود، کسی که این شخصیت ها را در سراسر قوس نگه داشته است. هرت اولین بار در سال 2008 در هالک شگفت‌انگیز اولین بازی خود را انجام داد و بعداً نقش وزیر امور خارجه راس را در چندین فیلم مارول از جمله Avengers: Infinity War، Avengers: Endgame و عنکبوت. هواداران انتظار داشتند او را در این بازی ببینند صاعقه فیلم قبل از مرگ بازیگر برنامه های خود را تغییر داد.

مارول صاعقه چهره های آشنا از جمله جولیا لوئیس-دریفوس در نقش والنتینا آلگرا د فونتین را باز می گرداند. او برای اولین بار در مجموعه دیزنی + شاهین و سرباز زمستان معرفی شد و جان واکر (وایت راسل) را اولین سرباز خود کرد و او را مامور ایالات متحده نامید. تیم Thunderbolts بعداً با Florence Pugh در نقش Yelena Belova، David Harbor در نقش Red Guardian، Olga Kurylenko در نقش Taskmaster، Hannah John-Kamen در نقش Ghost و Sebastian Stan در نقش Winter Soldier گسترش یافت.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع رئیس استودیوی مارول، کوین فایگی، اکنون به این مناسبت دست یافته است و این شخصیت را بازسازی کرده است. ما به طور مستقل می توانیم تأیید کنیم که اخباری که به صورت زنده در The Hot Mic با جان روشا و جف اسنایدر اعلام شد در واقع درست است. در گزارش /فیلم آمده است که نقش تادئوس راس با هریسون فورد – بله، شما این را به درستی می خوانید – بازسازی خواهد شد. فورد مدتی است که با شرکت مادر دیزنی در ارتباط است و به خاطر حضورش در نقش هان سولو در فیلم‌های جنگ ستارگان بدنام است. با در نظر گرفتن سن فورد – 80 سال – طرفداران نمی توانند از او انتظار انجام بدلکاری های اکشن داشته باشند، اگرچه او به تازگی فیلمبرداری بعدی را تمام کرده است. ایندیانا جونز فیلم سینما. /فیلم همچنین خاطرنشان می‌کند که نسخه فورد از Thaddeus “Thunderbolt” Ross در کاپیتان آمریکا: نظم جدید جهانی که برای اکران در ماه می 2024 برنامه ریزی شده است، برای اولین بار عرضه خواهد شد.

بنا به گزارش ها، هریسون فورد به جمع بازیگران فیلم پیوست صاعقه. بر اساس گزارش /فیلم، ایندیانا جونز ستاره جایگزین ویلیام هرت فقید در نقش تادئوس “تندربولت” راس در فیلم آینده دنیای سینمایی مارول خواهد شد. ددلاین مرگ هرت را در اوایل سال جاری و پس از تشخیص سرطان پروستات نهایی در سال 2018 گزارش داد. ژنرال غمگین اکنون با فورد بازسازی شده است و نشان‌دهنده تلاش او در ژانر ابرقهرمانی است. صاعقه فاز 5 MCU را تعطیل خواهد کرد و قرار است در جولای 2024 در سینماهای سراسر جهان اکران شود.

صاعقه در تاریخ 26 ژوئیه 2024 در سینماهای سراسر جهان اکران می شود. فیلمبرداری از سال آینده آغاز می شود.