TikTok داوطلبانه “تست استرس” را پیش از قانون خدمات دیجیتال اتحادیه اروپا انجام می دهد

TikTok همچنین مشمول قوانین DSA خواهد بود که شرکت‌ها را ملزم به مدیریت ریسک، انجام حسابرسی خارجی و مستقل، به اشتراک گذاشتن داده‌ها با مقامات و اتخاذ یک کد رفتاری می‌کند. این قوانین از اوت به اجرا در می آیند.

برتون در توییتر نوشت: «رویدادهای اخیر تأثیر TikTok بر دموکراسی ها را نشان داده است – و اجرای مستقل اتحادیه اروپا چقدر مهم است.

برتون که پست توییتری او را در تبادل لینک ویدیویی با رئیس TikTok نشان داد، افزود: “TikTok داوطلبانه موافقت کرد که یک #استرس تست را برای آماده شدن برای #DSA انجام دهد. توضیحات سازنده با مدیر عامل Shou Zi Chew. اکنون زمان آن رسیده است که به طور کامل مطابقت داشته باشیم.”

در همین حال، رئیس کمیته اطلاعات سنا که از این قانون حمایت کرده است، روز دوشنبه گفت: در همین حال، قانونگذاران آمریکایی در حال بررسی تغییراتی برای رفع نگرانی‌ها در مورد لایحه‌ای هستند که به دولت بایدن اختیارات جدیدی برای ممنوعیت TikTok متعلق به چین می‌دهد.


آیا Nothing Phone 2 به عنوان جانشین Phone 1 عمل خواهد کرد یا این دو در کنار هم وجود خواهند داشت؟ ما در مورد گوشی اخیراً راه اندازی شده این شرکت و موارد دیگر در مورد آخرین قسمت Orbital، پادکست Gadgets 360 صحبت می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.

بر اساس قانون خدمات دیجیتال اتحادیه اروپا (DSA)، واحد آلفابت گوگل، متا و سایر پلتفرم‌های آنلاین بزرگ در صورت عدم کنترل محتوای غیرقانونی با جریمه‌های سنگین مواجه خواهند شد.

وارنر گفت که قانونگذاران “پیشنهادی در مورد یک سری اصلاحات دارند تا به صراحت آن را روشن کنند” و انتقادات را مورد توجه قرار می دهند، از جمله اینکه افراد آمریکایی ممکن است تحت تاثیر قرار بگیرند یا اینکه این لایحه نشان دهنده گسترش گسترده قدرت دولت است.

© تامسون رویترز 2023

سناتور دموکرات مارک وارنر به رویترز گفت که لابی‌های تهاجمی توسط اپلیکیشن ویدیوی کوتاه متعلق به ByteDance، TikTok، علیه قانون محدودیت، پس از معرفی آن در ماه مارس، “قدری از شتاب ما را کاهش داد”.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

تیری برتون، مدیر صنعت اتحادیه اروپا روز سه شنبه گفت که پلتفرم رسانه اجتماعی متعلق به چین، TikTok داوطلبانه با یک “آزمایش استرس” برای آماده شدن برای قانون خدمات دیجیتال اتحادیه اروپا (DSA) موافقت کرده است.