TipKit iOS 17 برای کمک به توسعه دهندگان برای نمایش ویژگی های پنهان کاربران: همه جزئیات


اپل در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان خود از اولین هدست واقعیت ترکیبی خود، Apple Vision Pro، به همراه مدل های جدید مک و به روز رسانی های نرم افزاری آتی رونمایی کرد. ما درباره همه مهم‌ترین اعلامیه‌های این شرکت در WWDC 2023 در Orbital، پادکست Gadgets 360 صحبت می‌کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

با ToolKit، توسعه‌دهندگان می‌توانند از آزار کاربرانی که با توصیه‌ها آشنا هستند، مانند کسانی که قبلاً نحوه عملکرد ویژگی‌های خاص برنامه را یافته‌اند، جلوگیری کنند.

اپل از TipKit برای اضافه کردن نکات بومی به برنامه‌های خود مانند FaceTime، Photos و iMessages در iOS 17 استفاده می‌کند. این به راهنمایی کاربران و رفع سوء تفاهم‌ها با تبدیل نکات به تجربه استانداردتر در سراسر پلتفرم کمک می‌کند.

به گفته اپل، ابزار جدید TipKit حاوی الگوهایی است که کاربران در حال حاضر از به اشتراک گذاری آن در برنامه های سیستمی استفاده می کنند. اینها برای انعکاس ظاهر و احساس برنامه خود توسعه دهنده قابل تنظیم خواهند بود. علاوه بر این، اپل ادعا می کند که توسعه دهندگان می توانند زمان و زمان ظاهر شدن نکات خود را سفارشی کنند. به این معنا که توصیه نباید محدود به سوار شدن باشد. همچنین ممکن است با شروع یادگیری بخش جدیدی از برنامه، نکاتی ارائه شود، یا می‌توان آن‌ها را طوری تنظیم کرد که با قوانین خاصی فعال شوند.

iOS 17 در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان 2023 توسط اپل در کنار بسیاری از محصولات و دستگاه های دیگر رونمایی شد. اپل همچنین یک جعبه ابزار توسعه‌دهنده جدید معرفی کرد که به توسعه‌دهندگان کمک می‌کند تا با نمایش راهنماهای نحوه کار، مردم را با برنامه‌های موبایل خود آشنا کنند. توسعه دهندگان معمولاً جلسات مقدماتی یا آموزشی خود را ایجاد می کنند یا به جلسات ارائه شده توسط شخص ثالث تکیه می کنند. آنها اکنون انتخاب یک راه حل بومی را در سیستم عامل های iOS خواهند داشت. به روز رسانی های نرم افزاری iPadOS 17، macOS Sonoma، watchOS 10 و tvOS 17 نیز در WWDC 2023 معرفی شدند.

همچنین ممکن است برنامه‌نویسان مشخص کنند که چه زمانی یک نکته باید نمایش داده شود، مثلاً پس از بازدید کاربر از بخش برنامه خاص یا چندین بار استفاده از یک عملکرد خاص. همانطور که کاربر به یادگیری در مورد برنامه ادامه می دهد، توسعه دهندگان می توانند نکته ای را به آنها ارائه دهند که ممکن است به آنها کمک کند از ویژگی های پیشرفته استفاده کنند یا آنها را به یک ویژگی کشف نشده هدایت کنند.