TON اکوسیستم طراحی شده توسط تلگرام 10 میلیون دلار از آزمایشگاه های مارکت میکر DWF پشتیبانی می کند

سازنده بازار کریپتو و شرکت سرمایه گذاری Web3 DWF Labs اعلام کرده است که به “حامی برجسته اکوسیستم TON” تبدیل خواهد شد. این شرکت همچنین در حال سرمایه گذاری 10 میلیون دلاری (تقریبا 80 کرور روپیه) در شبکه بلاک چین Layer-1 است. TON – یا شبکه باز – یک پروژه بلاک چین اثبات سهام نسل سوم است که در ابتدا توسط سازندگان برنامه پیام‌رسانی فوری تلگرام طراحی شد. با این حال، جامعه TON اکنون بلاک چین را توسعه داده و مسیر آن را هدایت می کند. به عنوان بخشی از مشارکت جدید، آزمایشگاه‌های DWF از TON با سرمایه‌گذاری، توسعه توکن، ایجاد بازار و فهرست‌بندی مبادلات پشتیبانی خواهد کرد.

در بیانیه مطبوعاتی که جزئیات این توافقنامه را شرح می دهد، آمده است که این شرکت قصد دارد در مجموع 50 پروژه تن در سال آینده سرمایه گذاری کند. این نسخه به حجم معاملات فعلی TONcoin (تقریباً 160 کرور) اشاره می‌کند و با اطمینان ادعا می‌کند که آزمایشگاه‌های DWF این رقم را ظرف سه ماه دو برابر خواهد کرد. برای کمک به حفظ حجم، شرکت بازارساز قصد دارد یک بازار فرابورس قابل اعتماد برای معامله گرانی که معاملات بزرگتر انجام می دهند ایجاد کند.

اندرو گراچف، یکی از شرکای مدیر آزمایشگاه‌های DWF، درباره این مشارکت اظهار نظر کرد و گفت: «ما از دیدگاه بنیاد TON برای ارائه اینترنت غیرمتمرکز هیجان‌زده هستیم، و از این رو خوشحالیم که با آنها برای حمایت مستقیم از پروژه‌ها و رشد تراکنش‌ها همکاری کنیم. “

پس از یک حکم در سال 2020 علیه تلگرام، انجمن TON توسعه را بر عهده گرفت و به سرعت بنیاد انجمن TON را تأسیس کرد. به عنوان یک پروژه منبع باز که قبلاً در مرحله آزمایشی شبکه بود، بسیاری از کدهای شبکه از قبل در دسترس بودند.

همکاری با آزمایشگاه DWF آخرین نقطه عطف برای بنیاد TON است. پیش از این، آنها با Huobi Group و KuCoin Ventures همکاری داشتند. علاوه بر این، اکوسیستم TON به رشد شتابان اشاره می کند، با سایت های TON و پراکسی TON جدیدترین موارد اضافه شده است. این دو ویژگی و ابزار برای باز کردن قفل آینده یک اینترنت غیرمتمرکز بسیار مهم هستند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

شبکه باز یک بلاک چین اثبات سهام است که در سال ۲۰۱۸ توسط برادرانی که اپلیکیشن پیام‌رسانی فوری تلگرام را نیز ایجاد کردند، طراحی شد. این پروژه برای عرضه اولیه سکه با مشکلات قانونی روبرو شد و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به تلگرام دستور داد وجوه را به سرمایه گذاران بازگرداند.