TRAI از Telcos می خواهد که گزارش های کیفیت خدمات تماس ایالتی، UT-Wise را ارسال کنند

تنظیم کننده بخش TRAI روز جمعه دستورالعمل هایی را به ارائه دهندگان خدمات مخابراتی صادر کرد تا گزارش های کیفیت خدمات را برای هر ایالت و منطقه اتحادیه نیز ارسال کنند.

در این بیانیه آمده است: «داده‌های LSA (منطقه خدمات مجوزدار) که در حال حاضر از طریق گزارش‌های مختلف نظارت بر عملکرد ارائه می‌شوند، باید طبق برنامه زمانی تعریف‌شده در مقررات ارسال شوند.»

سازمان تنظیم مقررات مخابرات هند (TRAI)، هفته گذشته در یک جلسه بررسی، به صراحت اعلام کرده بود که از اپراتورهای مخابراتی می خواهد که داده های کاهش تماس را در سطح ایالتی نیز گزارش کنند، در میان موارد فزاینده مشکلات کیفیت خدمات و شکایات مصرف کنندگان.

بر این اساس، اپراتورهای مخابراتی به اپراتورهای مخابراتی دستور داده شده اند تا از سه ماهه مارس 2023، گزارش های مربوط به منطقه ایالتی و اتحادیه را در رابطه با پارامترهای QoS به صورت فصلی ارائه دهند.

چند روز پیش، TRAI از اپراتورهای مخابراتی خواسته بود که داده‌های قطع تماس و قطع تماس را در سطح ایالتی نیز گزارش کنند و اقدامات فوری برای “نشان دادن بهبود مشهود” در کیفیت خدمات و تجربه اتصال برای مصرف کنندگان در سراسر کشور انجام دهند. در مورد تماس‌ها و پیام‌های تبلیغاتی مزاحم، TRAI گفت که از شرکت‌های مخابراتی خواسته می‌شود یک ابزار AI/ML (هوش مصنوعی/یادگیری ماشین) را پیاده‌سازی کنند که در شناسایی و مسدود کردن هرزنامه‌هایی که توسط بازاریاب‌های تلفنی ثبت‌نشده از طریق تلفن ارسال می‌شوند، مؤثر است. اعداد (اعداد 10 رقمی).


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

در اوایل این هفته، COAI سازمان اپراتورهای تلفن همراه اعلام کرد که گزارش داده‌های کاهش تماس حتی در سطح ایالتی مستلزم چندین «مشکلات» اداری و اجرایی در زمین است و گزارش‌دهی باید در سطح LSA (منطقه خدمات مجوزدار) ادامه یابد.

TRAI گفت ارائه گزارش ایالت و قلمرو اتحادیه برای پارامترهای QoS (کیفیت خدمات) برای تجزیه و تحلیل بهینه کیفیت خدمات ارائه شده توسط مخابرات ضروری است.

برای جزئیات جدیدترین راه اندازی ها و اخبار سامسونگ، شیائومی، ریلمی، وان پلاس، اوپو و سایر شرکت ها در کنگره جهانی موبایل در بارسلون، از مرکز MWC 2023 ما دیدن کنید.منبع

TRAI در بیانیه ای گفت: «این همچنین به دولت های ایالتی/UT مربوطه در تسهیل ارائه دهندگان خدمات در بهبود QoS در ایالت /UT در صورت لزوم و در صورت لزوم کمک می کند.