TRAI برای ارائه مقاله مشاوره در مورد گنجاندن دیجیتال، تمرکز بر دستگاه ها، اتصال، سواد

برای جزئیات جدیدترین راه اندازی ها و اخبار سامسونگ، شیائومی، ریلمی، وان پلاس، اوپو و سایر شرکت ها در کنگره جهانی موبایل در بارسلون، از مرکز MWC 2023 ما دیدن کنید.منبع

برای جلوگیری از چنین سوء استفاده و مهار پیام‌های ناخواسته، تنظیم‌کننده به ارائه‌دهندگان خدمات دسترسی (اپراتورهای مخابراتی) دستور داده است تا همه سرصفحه‌ها و الگوهای پیام‌های ثبت‌شده در پلت‌فرم فناوری دفتر کل توزیع‌شده (DLT) را مجدداً تأیید کنند و همه سرصفحه‌ها و الگوهای پیام تأیید نشده را ظرف 30 و 60 روز مسدود کنند. به ترتیب.

واقلا در سخنانی در این مراسم گفت: ما در حال برنامه ریزی برای ارائه یک مقاله مشاوره برای بررسی جامع و بررسی تقویت بیشتر فراگیر دیجیتال در کشور هستیم. رئیس TRAI همچنین هشت چالش را تشریح کرد و گفت که تأکید بیشتر بر این موارد شتاب دیجیتال را تسریع خواهد کرد.

این حوزه‌ها شامل اصلاح زیرساخت‌های حاکمیت دیجیتال، چالش‌های ناشی از همگرایی و کاهش چرخه‌های سرمایه‌گذاری به دلیل اختلالات فناوری، و حفظ فناوری در هسته تدوین سیاست‌ها است.

انتظار می‌رود که مقاله مشاوره در مورد سندان به سه جنبه کلیدی – دستگاه‌ها، اتصال و سواد- توجه کند.

انتظار می رود این حرکت به عنوان تسکین دهنده ای برای کاربران تلفن همراه باشد که از سیل پیام های تبلیغاتی غیرمجاز و مزاحم آزرده خاطر شده اند. همچنین از اپراتورهای مخابراتی خواسته شده است که اطمینان حاصل کنند که هدرهای موقت بلافاصله پس از سپری شدن مدت زمان تعیین شده غیرفعال می شوند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

رئیس TRAI PD Vaghela در حاشیه اجلاس دیجیتال هند در سال 2023 که توسط انجمن اینترنت و موبایل هند (IAMAI) سازماندهی شده است، گفت که انتظار می رود مقاله مشاوره در مورد این موضوع در ماه های آینده منتشر شود.

سازمان تنظیم مقررات مخابرات هند (TRAI) با بررسی سه جنبه کلیدی دستگاه ها، اتصال و سواد، یک مقاله مشاوره برای تقویت بیشتر گنجاندن دیجیتال ارائه خواهد کرد.

هفته گذشته، TRAI پیام‌های تبلیغاتی غیرمجاز و مزاحم بازاریاب‌های تلفنی را سرکوب کرد، زیرا دستورالعمل‌هایی را به اپراتورهای مخابراتی صادر کرد تا سریعاً برای جلوگیری از سوء استفاده از هدرها و الگوهای پیام اقدام کنند.