Truecaller اولین دفتر خود را در بنگالورو باز می کند و در حال توسعه هند است-اولین ویژگی ها: جزئیات

Truecaller قصد دارد از این تسهیلات به‌عنوان مرکز اصلی خود برای ارائه ویژگی‌های اول هند و ارائه خدمات به کاربران در سطح جهانی استفاده کند. این دفتر بزرگترین مؤسسه Truecaller در خارج از دفتر مرکزی آن در استکهلم، سوئد است.

پلتفرم تأیید هویت تماس گیرنده Truecaller روز پنجشنبه افتتاح اولین فضای اداری انحصاری خود را در خارج از سوئد، در بنگالورو اعلام کرد.

در بیانیه مطبوعاتی منتشر شده توسط این شرکت آمده است که تأسیسات بنگالورو فضای بازسازی شده ای به مساحت 30443 فوت مربع را اشغال می کند و می تواند تا 250 کارمند را در خود جای دهد و فناوری و امکانات برتر را ارائه می دهد.

چاندراسخار گفت: «دیدگاه و تمرکز دولت بر توانمندسازی کارآفرینی و گسترش اکوسیستم نوآوری و استارتاپی پر جنب و جوش در هند است. سفر به جایی که امروز در سال 2023 به عنوان یکی از هیجان‌انگیزترین و سریع‌ترین اکوسیستم‌های جهان در حال رشد است، نتیجه کار سخت سال‌ها بوده است، جایی که نخست‌وزیر ما یکی از اهداف کلیدی را ترسیم کرده بود. هند را به یک توانمندکننده فناوری تبدیل کنیم.” آلن مامدی، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Truecaller، گفت که تاسیسات جدید در بنگالورو تاییدی بر ادامه سرمایه گذاری این شرکت در هند است.

به گفته این شرکت، از زمان ورود Truecaller به کشور در یک دهه پیش، امروزه به 338 میلیون کاربر فعال ماهانه رسیده است که بخش بزرگی از آنها – 246 میلیون – از هند هستند.

وزیر چاندراسخار با تبریک به Truecaller گفت که تصمیم این شرکت برای افتتاح دفتر انحصاری در هند نشان دهنده رشد هند به عنوان یک شریک فناوری قابل اعتماد برای جهان است.

مامدی گفت: «ما می‌خواهیم با بهترین تجربه در اپلیکیشن خود، با ایمنی و حریم خصوصی به عنوان اصول عملیاتی اصلی، به جامعه دیجیتال و اقتصاد هند خدمت کنیم.»

“رشد شرکت ما در هند ارتباط نزدیکی با افزایش استفاده از تلفن های هوشمند و اینترنت دارد… ما به ایمنی کاربران خود و ارزش های هند دیجیتال، اینترنت باز، قابل اعتماد، ایمن و پاسخگو متعهد هستیم.” او گفت.


از گوشی‌های هوشمند با نمایشگرهای چرخشی یا خنک‌کننده مایع گرفته تا عینک‌های AR فشرده و گوشی‌هایی که می‌توانند به راحتی توسط صاحبان آن‌ها تعمیر شوند، بهترین دستگاه‌هایی را که در MWC 2023 در Orbital دیده‌ایم، پادکست Gadgets 360، مورد بحث قرار می‌دهیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع این دفتر عملاً توسط وزیر توسعه مهارت و کارآفرینی و الکترونیک و فناوری اطلاعات، راجیو چاندراسخار، افتتاح شد.

این شرکت با بیان اینکه هند فرصت‌های منحصربه‌فردی را برای راه‌اندازی محصولات و خدمات جدید در پلتفرم Truecaller ارائه می‌کند، در مورد اینکه چگونه بازخورد به‌دست‌آمده به آن کمک کرد تا راه‌حل‌ها را بهبود بخشد، که برای رشد و قابلیت‌های نوآوری آن بسیار مهم بود.