Twitch به مناقشه های پورنوگرافی عمیق فیک پرداخته، دستورالعمل های به روز شده بیان می کند که دلیلی برای ممنوعیت فوری است

همانطور که قبلاً گفته شد، Twitch به تصاویری مانند تصاویر سوء استفاده‌کننده مصنوعی غیر توافقی یا به اختصار NCEI مصنوعی اشاره می‌کند. این شرکت بر این باور است که نامیدن آن پورنوگرافی نامناسب است و باید تمایز جدی قائل شد زیرا هرزه‌نگاری مستلزم اعمال توافقی است که توسط شرکت‌کنندگان مایل انجام می‌شود. Synthetic NCEI در حال حاضر توسط Twitch ممنوع شده است، از روز سه شنبه، و در آینده، این پلت فرم با کارشناسان ایمنی از جمله معاون رئیس ابتکار حقوق مدنی سایبری (CCRI) دانیل کیتس سیترون مشورت کرده است. در همین حال، مدت‌هاست که انواع پورنوگرافی زمینه‌ای برای تعلیق توییچ بوده است.

  1. ما در حال به‌روزرسانی خط‌مشی خشونت و بهره‌کشی جنسی بزرگسالان هستیم تا واضح‌تر کنیم که تبلیغ، ایجاد یا اشتراک‌گذاری عمدی NCEI مصنوعی می‌تواند منجر به تعلیق نامحدود در اولین جرم شود.
  1. ما در حال به‌روزرسانی خط‌مشی برهنگی بزرگسالان هستیم تا NCEI مصنوعی را نیز شامل شود. حتی اگر آن NCEI فقط به‌طور خلاصه نشان داده شود، یا مثلاً برای ابراز خشم یا مخالفت شما با محتوا نشان داده شود، حذف خواهد شد و منجر به اجرای قانون می‌شود.

Twitch موضعی قوی در برابر پورنوگرافی عمیق جعلی اتخاذ کرده است. در یک پست وبلاگ، وب‌سایت پخش زنده اعلام کرد که «تصاویر سوء استفاده‌کننده مصنوعی غیر توافقی» (NCEI) دیگر در این پلتفرم قابل تحمل نخواهد بود. توییچ خط مشی خشونت و استثمار جنسی بزرگسالان خود را به روز کرده است و روشن می کند که ایجاد، به اشتراک گذاری یا ترویج عمدی پورن های جعلی عمیق بدون توافق می تواند منجر به ممنوعیت اولین جرم شود. حتی اگر تصویر/ویدیوها به طور مختصر/ناخواسته نمایش داده شوند – صرف نظر از اینکه پخش کننده سعی در ابراز مخالفت یا انتقاد از وجود آن داشته باشد، با اجرای آن نیز مواجه خواهد شد. قوانین جدید باید از ماه آینده اجرایی شود.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

این به روز رسانی در پی یک حادثه در اواخر ژانویه منتشر شد، جایی که یک استریمر معروف شریک توییچ، Atrioc به طور خلاصه روی استریم تغییر زبانه کرد، و یک برگه مرورگر را که در آن در حال مرور عمیق استریمرهای زن همکار بود، فاش کرد. قابل درک است که این امر منجر به خشم شد و به دنبال آن آتریوک یک بار دیگر برای عذرخواهی و ادعای اینکه از طریق یک آگهی با وب سایت آشنا شده است، به طور زنده پخش شد و به دلیل “کنجکاوی بیمارگونه” به سمت سوراخ خرگوش رفت. لازم به ذکر است که هیچ یک از زنان حاضر در وب سایت به اشتراک گذاری آن تصاویر رضایت ندادند. مشخص نیست که آیا Twitch در آن زمان اقدامی علیه Atrioc انجام داده است یا خیر، اما این دستورالعمل‌های به‌روزرسانی شده شفافیت عمیق‌تری را در مورد مجازات‌ها در آینده ارائه می‌کنند.

«با یادگیری از کارشناسان با سال‌ها تجربه، می‌توانیم هنگام تصمیم‌گیری درباره نحوه محافظت از جامعه خود، از بهترین استانداردها و شیوه‌های صنعت وام بگیریم. دیدگاه‌های آن‌ها برای کمک به ما در گردآوری جلسه آتی Creator Camp کلیدی بود.» در پست وبلاگ Twitch آمده است. این کارگاه در 14 مارس توسط زارا وارد، مدیر خط کمکی پورنو انتقامی و پخش کننده Twitch به صورت زنده برگزار خواهد شد. آن را ببینید، اگر آن را پیدا کردید چه کاری باید انجام دهید، و چگونه از خود در فضای آنلاین محافظت کنید.» این وبلاگ اضافه می کند.

برای جزئیات جدیدترین راه اندازی ها و اخبار سامسونگ، شیائومی، ریلمی، وان پلاس، اوپو و سایر شرکت ها در کنگره جهانی موبایل در بارسلون، از مرکز MWC 2023 ما دیدن کنید.

منبع