Uber سرویس تمام الکتریکی Uber Green را در هند راه اندازی می کند. مشارکت با سازندگان EV رونمایی کرد

ابتکار اوبر گرین به مسافران این امکان را می دهد که به جای یک خودروی معمولی با سوخت فسیلی، یک وسیله نقلیه تمام الکتریکی و بدون آلایندگی درخواست کنند.

وی گفت: خدمات سواری در 125 شهر در سراسر کشور در دسترس است.

او خاطرنشان کرد که هند بازار مهمی برای اوبر است و حدود 8 هزار شریک فعال در حال حاضر در این پلتفرم هستند و به سرعت در حال رشد هستند.

این شرکت همچنین از شراکت با SIDBI برای باز کردن قفل روپیه خبر داد. 1000 کرور در تامین مالی خودروهای برقی.

او افزود: «با این شراکت‌های پیشرو در صنعت، ما تعهد را با اقدامی مطابقت می‌دهیم تا به رانندگان کمک کنیم سریع‌تر برقی کنند و انتقال پایدار را در صنعت اشتراک‌گذاری سواری هند افزایش دهند.»

در سطح جهانی، اوبر در 70 کشور و 10000 شهر حضور دارد.

علاوه بر این، اوبر اعلام کرد که تا سال 2024 با Zypp Electric برای 10000 دستگاه خودروی برقی دو چرخه در دهلی همکاری کرده است.

Uber Green گسترده‌ترین راه‌حل حمل‌ونقل بر اساس تقاضا در جهان برای سواری بدون آلایندگی یا کم آلایندگی است که در 100 شهر در 15 کشور در سراسر جهان وجود دارد.

به عنوان بخشی از فشار پایداری، شرکت مستقر در سانفرانسیسکو همچنین از عرضه Uber Green در دهلی، بمبئی و بنگالورو از ژوئن خبر داد.

اندرو مک‌دونالد، معاون ارشد، تحرک و عملیات تجاری در اوبر گفت: «مقیاس عظیم هند و شتاب برق‌رسانی، این کشور را به یک اولویت برای اوبر تبدیل می‌کند، زیرا ما به دنبال تحقق تعهد خود برای برق‌رسانی به هر سواری در پلت‌فرم خود تا سال 2040 هستیم».

این شرکت گفت که همکاری خود را با شرکای ناوگان خودروهای الکتریکی Lithium Urban Technologies، Everest Fleet Pvt Ltd و Moove گسترش داده است تا طی دو سال آینده 25000 خودروی الکتریکی را در هند بر روی پلتفرم اوبر مستقر کند.

اوبر متعهد شده است که تا سال 2030 در اروپا و آمریکای شمالی و در سطح جهان تا سال 2040 به یک پلتفرم تحرک بدون انتشار تبدیل شود.

او افزود که این شرکت با راه اندازی Uber Green گام بزرگی در جهت این هدف برمی دارد.

مکدونالد گفت که هند سومین کشور بزرگ از نظر حجم برای اوبر است و این شرکت به سرمایه گذاری در این کشور ادامه خواهد داد تا رشد آینده را افزایش دهد.

این شرکت تعداد خودروهای الکتریکی روی پلتفرم را سه برابر کرده است و در سال 2022، 31 میلیون سوار منحصر به فرد را با یک وسیله نقلیه الکتریکی متصل کرده است.


سامسونگ گلکسی A34 5G اخیرا توسط این شرکت در هند در کنار گوشی هوشمند گران قیمت Galaxy A54 5G راه اندازی شد. عملکرد این گوشی در برابر Nothing Phone 1 و iQoo Neo 7 چگونه است؟ ما در مورد این و موارد بیشتر در Orbital، پادکست Gadgets 360 بحث می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

اوبر همچنین اعلام کرد که شراکت جهانی خود با BP را از طریق Jio-bp به هند می‌آورد و همچنین با GMR Green Energy برای شارژ سریع خودروهای برقی Uber مرتبط شده است.

پرابجیت سینگ، رئیس اوبر هند و آسیای جنوبی گفت که تمام الکتریکی بودن یک چالش است و بار اقتصادی انتقال به خودروهای الکتریکی نباید بر دوش رانندگان باشد.

اپلیکیشن سواری اوبر روز چهارشنبه از همکاری با سازندگان مختلف خودروهای الکتریکی و سایر نهادها در هند خبر داد تا انتقال شرکای خود به سمت تحرک پایدار را تسریع بخشد.

مکدونالد اظهار داشت: “ما می دانیم که تاثیر ما فراتر از فناوری است. ما مصمم هستیم تا متحدان شهرها و دولت ها شویم زیرا آنها به دنبال مبارزه با تغییرات آب و هوا و آلودگی از طریق تحرک پایدار هستند.”