Valve Sets Trap، بیش از 40000 بازیکن Dota 2 را برای تقلب برای همیشه ممنوع می کند: جزئیات

برای جزئیات جدیدترین راه اندازی ها و اخبار سامسونگ، شیائومی، ریلمی، وان پلاس، اوپو و سایر شرکت ها در کنگره جهانی موبایل در بارسلون، از مرکز MWC 2023 ما دیدن کنید.

منبع Valve در پایان ادعا می کند که به تعقیب کلاهبرداران در Dota 2 با حذف اکسپلویت های جدید به محض آمدن آنها ادامه می دهد و از همه کسانی که به طور جداگانه بازیکنان را گزارش کردند و موارد overwatch را برای مجازات های موجه بررسی کردند، تشکر می کند. در زمان‌های اخیر، این شرکت مستقر در ایالات متحده تنها شرکتی نیست که تلاش می‌کند کلاهبرداران را از اکوسیستم خود دور کند. اوایل این هفته، یوبی سافت ممنوع شد نزدیک به 19000 حساب‌هایی که مشخص شد صاحبان آن‌ها از تقلب در بازی‌های خود استفاده می‌کنند. این شرکت جزئیات بازی یا نوع نرم افزار مورد استفاده را فاش نکرده است.

بیش از 40000 بازیکن Dota 2 در چند هفته گذشته ممنوع شده اند، زیرا با استفاده از نرم افزار شخص ثالث برای تقلب در بازی ها دستگیر شده اند. توسعه دهنده Dota 2 Valve فاش نکرده است که این نرم افزار چیست، اما در یک پست وبلاگ مفصل اعلام کرده است که برنامه مورد بحث قادر به دسترسی به داده های داخلی مورد استفاده توسط مشتری Dota است. در شرایط عادی، این اطلاعات نباید در دسترس بازیکنان معمولی باشد، زیرا مزیتی ناعادلانه ایجاد می کند. با این حال، پس از یادگیری نحوه عملکرد تقلب ها، Valve یک تله از طریق یک پچ قابل دانلود ایجاد کرد که حاوی یک منطقه “مخفی” در مشتری بود که فقط با استفاده از نرم افزار شخص ثالث قابل دسترسی بود. قابل درک است که بازیکنانی که به دام افتادند به زودی با انتهای سنگین چکش محرومیت Valve برخورد کردند.

«این وصله یک هانی‌پات ایجاد کرد: بخشی از داده‌ها در کلاینت بازی که هرگز در طول گیم‌پلی معمولی خوانده نمی‌شد، اما می‌توانست توسط این اکسپلویت‌ها خوانده شود. در بیانیه Valve آمده است که هر یک از حساب‌های ممنوع شده امروز از این منطقه “مخفی” در مشتری خوانده می‌شود، و به ما اطمینان بسیار بالایی می‌دهد که هر ممنوعیتی شایسته بوده است. این موج ممنوعیت مطمئناً بسیار زیاد است، اما Dota 2 می‌خواست نمونه‌ای قابل مشاهده برای جامعه باشد، بدون استثنا برای بازیکنان حرفه‌ای، که در صورت تقلب، از شرکت در همه رویدادهای رقابتی/esports Valve منع می‌شوند. این ممنوعیت‌های اولیه همچنین باید هر متقلب احتمالی را که فعلاً ایمن هستند، از ادامه فعالیت‌های شرورانه خود باز دارد – خواه هدف‌گیری خودکار برای توانایی‌ها باشد، قهرمانانی که درست زمانی که هدف به محدوده نزدیک می‌رود، حملات را انجام می‌دهند، از طریق مه جنگ، و بیشتر.

به‌علاوه، به‌روزرسانی جدید «تله موش» Rainbow Six Siege با هدف شناسایی بازیکنانی که از دستگاه‌های سخت‌افزاری مانند XIM برای استفاده از صفحه‌کلید و ماوس با کنسول ایکس‌باکس استفاده می‌کنند، شناسایی می‌کند – امکان حرکت و هدف‌گیری بهتر علیه کسانی که از کنترلر استفاده می‌کنند. با این حال، به جای ممنوعیت، Ubisoft به تدریج تاخیر ورودی را در آن سیستم ها افزایش می دهد – اساساً شما را آزار می دهد تا زمانی که دوباره کنترلر را بردارید. در همین حال، Riot Games به بازیکنان خود هشدار داده است که برخی از تقلب‌های جدید ممکن است در حال ظهور باشند، با توجه به اینکه ماه گذشته کدهای منبع League of Legends و Teamfight Tactics به سرقت رفتند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.