Vi 850 گیگابایت داده، تماس نامحدود با روپیه ارائه می دهد. طرح پیش پرداخت سالانه 2999: جزئیات


Vodafone Idea (Vi) برنامه های پیش پرداخت جدیدی را برای کاربران ارائه کرده است. طبق گزارش ها، شرکت مخابرات تعرفه ها را در بخش پس پرداخت خود کاهش داده است. شرکت مخابراتی دو طرح تماس نامحدود با مدت اعتبار 365 روز یا یک سال را با قیمت 1000 روپیه معرفی کرده است. 2999 و روپیه 2899. Rs. طرح 2999 با 850 گیگابایت اتصال داده 4G، تماس های صوتی نامحدود، مزایای پیامک و موارد دیگر ارائه می شود. این طرح همچنین دسترسی نامحدود به داده های شبانه را از ساعت 12 صبح تا 6 صبح بدون هزینه اضافی به عنوان بخشی از مزایای Vinge All Night ارائه می دهد.

Vodafone Idea (Vi) Rs. مزایای طرح 2999

Vi’s Rs. 2999 طرح پیش‌پرداخت با 850 گیگابایت داده، تماس صوتی نامحدود و 100 پیامک در روز ارائه می‌شود — همگی با اعتبار 365 روزه برای مشترکین اعتباری. علاوه بر این، کاربران از ساعت 12 صبح تا 6 صبح، دیتای شبانه نامحدود و بدون محدودیت دریافت خواهند کرد. این بدان معناست که کاربران می‌توانند در بین این ساعت‌ها بدون پرداخت هزینه اضافی به گشت و گذار، استریم و انجام کارهای بیشتری در اینترنت بپردازند، به عنوان بخشی از مزایای Vinge All Night.

Vodafone Idea Rs. 2899 مزایای طرح

Vi همچنین برنامه های پیش پرداخت سالانه دیگری را ارائه می دهد. Rs. 2899 طرح پیش پرداخت 1.5 گیگابایت مزیت داده روزانه با اعتبار 365 روز را ارائه می دهد. سایر مزایای این طرح مانند روپیه باقی مانده است. طرح پیش پرداخت 2999. مشترکین همچنین می‌توانند هر ماه داده‌های آخر هفته و حداکثر ۲ گیگابایت داده پشتیبان را بدون هزینه اضافی دریافت کنند.

به غیر از این دو، یک Rs وجود دارد. 3099 طرح شارژ از پیش پرداخت شده که دسترسی به داده 2 گیگابایتی در روز را با مزایای اضافی Vi Hero، اشتراک 1 ساله تلفن همراه Disney+ Hotstar و سایر مزایا برای مدت 365 روز ارائه می دهد.

Vi که چندین طرح و تعرفه جدید را برای بهبود پایگاه مشتریان خود ارائه کرده است، اخیراً چهار بسته رومینگ بین المللی (IR) جدید را به طور انحصاری برای جام جهانی فوتبال 2022 در قطر معرفی کرده است. این بسته‌های شارژ رومینگ با اتصال داده، تماس‌های خروجی به هند، پیامک و مزایای دیگر ارائه می‌شوند. این طرح ها می تواند در قطر، عربستان سعودی و امارات متحده عربی استفاده شود.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع