Visa Partners Crypto.com حراج NFT را قبل از جام جهانی فوتبال در قطر راه اندازی می کند.

در طول تجربه فراگیر Visa Masters of Movement، طرفداران می‌توانند با روش‌های جدیدی که Visa انتقال پول بین‌المللی را امکان‌پذیر می‌کند، از جمله فناوری‌های نوظهور مانند رمزنگاری و سایر راه‌حل‌های دیجیتالی که دسترسی افراد بیشتری را به اقتصاد جهانی فراهم می‌کند، بیاموزند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

هنر دیجیتال به عنوان یادگاری ایمیل می‌شود و طرفداران واجد شرایط می‌توانند هنر دیجیتالی را که به‌عنوان یک NFT بی‌نظیر ساخته شده است، دریافت کنند.

غول‌های پرداخت ویزا راه‌اندازی یک تجربه جدید هواداران را اعلام کرده است که فوتبال و هنر را در جشن جام جهانی 2022 گرد هم می‌آورد. ویزا با نام کمپین “Visa Masters of Movement” با صرافی ارزهای دیجیتال Crypto.com برای راه‌اندازی این برنامه همکاری می‌کند. که با حراج توکن غیر قابل تعویض (NFT) قبل از جام جهانی آغاز می شود. در طول جام جهانی، به طرفدارانی که در این مسابقات شرکت می کنند، فرصتی داده می شود تا هنر دیجیتال خود را ایجاد کنند. از هم اکنون، ویزا پنج NFT ضرب شده را به حراج خواهد گذاشت که گل های نمادین جام جهانی را از فوتبالیست های افسانه ای جرد بورگتی، تیم کیهیل، کارلی لوید، مایکل اوون و ماکسی رودریگز به ثبت می رساند.

طرفداران برای ثبت و تبدیل حرکات نمادین خود به هنر دیجیتال، وارد یک زمین LED دیجیتال مجهز به فناوری ردیابی خواهند شد. طرفداران علاوه بر شوت زدن به یک هدف یا نشان دادن مهارت های خود در حین بازی با دیگران برای ایجاد آثار هنری پویا شخصی، طرح رنگی را بر اساس رنگ های ملی مورد علاقه خود انتخاب می کنند.

این تجربه در یک زمین تعاملی در جشنواره هواداران فیفا در دوحه قطر زنده خواهد شد. همانطور که ویزا هزاران طرفدار را دعوت می کند تا حرکات افسانه ای خود را در فضای مستقل Visa Masters of Movement ایجاد کنند. این به طرفداران این امکان را می دهد که با الهام از حرکات امضای خود هنر دیجیتال ایجاد کنند.

طرفداران با بالاترین پیشنهاد برای هر NFT در پایان حراج، NFT را در کیف پول Crypto.com خود به همراه یک فایل هنری قابل چاپ با کیفیت بالا و یادگاری های امضا شده از پخش کننده افسانه ای موجود در NFT دریافت خواهند کرد. حراج در Crypto.com، حامی رسمی جام جهانی 2022، از ساعت 5:30 بعد از ظهر چهارشنبه به وقت IST آغاز می شود و تا 9 نوامبر، ساعت 2:30 بامداد IST به صورت زنده ادامه خواهد داشت.

ویزا تمام عواید مزایده را به Street Child United، یک سازمان بشردوستانه مستقر در بریتانیا که برای مبارزه با انگ فراگیر کودکان متصل به خیابان کار می کند، اهدا خواهد کرد.

آثار هنری پویا توسط استودیو XK برنده جایزه با استفاده از الگوریتمی طراحی شده اند که ژست های معروف را به NFT تبدیل می کند.