Vivo دستور داد به دادگاه استیناف PMLA برای موضوع مسدود کردن حساب بانکی مراجعه کند

وی گفته بود که مسدود شدن حساب‌های بانکی باعث توقف عملکرد دادخواست شده و میلیاردها روپیه وجود دارد که جدا از پرداخت حقوق به کارکنان آن باید به عنوان حقوق قانونی پرداخت شود.

Vivo سال گذشته برای لغو حکم مسدود کردن حساب بانکی خود به دادگاه عالی مراجعه کرده بود. همچنین به دنبال مجوز برای رسیدگی به حساب های بانکی مسدود شده برای پرداخت بدهی های خاص بود.

در پاسخ، ED گفت که 22 شرکت مرتبط با واحد هند شرکت چینی به دلیل معاملات مشکوک به چین در حال بررسی هستند و این 22 نهاد یا توسط اتباع خارجی یا نهادهای خارجی در هنگ کنگ نگهداری می شوند.


از گوشی‌های هوشمند با نمایشگرهای چرخشی یا خنک‌کننده مایع گرفته تا عینک‌های AR فشرده و گوشی‌هایی که می‌توانند به راحتی توسط صاحبان آن‌ها تعمیر شوند، بهترین دستگاه‌هایی را که در MWC 2023 در Orbital دیده‌ایم، پادکست Gadgets 360، مورد بحث قرار می‌دهیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

دادگاه همان حکم را در مورد دادخواست گراند پروسپکت بین المللی، توزیع کننده ویوو که با تحقیقات روبروست نیز صادر کرد.

قاضی پراتیبا ام سینگ از Vivo که قبلاً درخواست تجدیدنظر در دادگاه ارائه کرده است، درخواست کرد که خود در آنجا برای رسیدگی موقت درخواستی ارائه دهد و توضیح داد که تا زمانی که دادگاه تصمیم موقت یا نهایی اتخاذ کند، دستورات قبلی دادگاه عالی در مورد درخواست از ارائه ضمانت نامه بانکی توسط شرکت 950 کرور و برای حفظ مانده اعتباری بیش از روپیه. 251 کرور برای امکان استفاده از حساب های بانکی باید ادامه یابد.

ترتیبات موقتی که توسط این دادگاه صادر شده است… تا زمانی که دادگاه تجدیدنظر در مورد درخواست‌های موقت تصمیم می‌گیرد یا تا تصمیم نهایی در استیناف، از نظر احکامی که ممکن است توسط دیوان صادر شود، ادامه خواهد داشت. دادگاه در دستور خود که در 28 مارس صادر شد گفت.

دادگاه افزود: رسیدگی به درخواست‌های موقت و همچنین داوری نهایی می‌تواند به سرعت در دادگاه استیناف ظرف چهار هفته از زمان ثبت درخواست تجدیدنظر یا از اولین فهرست درخواست تجدیدنظر همراه با درخواست‌های موقت انجام شود.

وکیل Vivo ادعا کرده بود که ED فقط می تواند آنچه را که در عملیات جستجوی خود کشف کرده اند و نه حساب های بانکی شرکت را که قبلاً برای همه مقامات فاش شده بود، ضبط کند.

دادگاه عالی دهلی از شرکت سازنده گوشی‌های هوشمند چینی ویوو خواسته است تا به دادگاه استیناف PMLA در رابطه با مسدود کردن حساب‌های بانکی خود بر اساس تحقیقات مربوط به پولشویی توسط اداره اجرا مراجعه کند.

ED مشکوک بود که جعل ادعایی برای شستن وجوه تولید شده غیرقانونی با استفاده از شرکت های پوسته یا کاغذ انجام شده است و برخی از این “درآمدهای حاصل از جرم” برای ماندن در زیر رادار سازمان های مالیاتی و اجرایی هند منحرف شده است.

قاضی سینگ مشاهده کرد که از آنجایی که دستورات توقف بدهی اولیه اکنون با حکم نهایی مرجع قضاوت کننده در دسامبر 2022 ادغام شده است، مناسب تلقی می شود که Vivo برای پیگیری راه حل ها در دادگاه استیناف تحت قانون جلوگیری از پولشویی (PMLA) تنزل داده شود. .

آژانس تحقیقاتی پیش از این در تحقیقات پولشویی علیه Vivo و شرکت های مرتبط به چندین مکان در سراسر کشور حمله کرده بود.

در 13 ژوئیه 2022، دادگاه عالی به چینی ویوو اجازه داد تا حساب های بانکی مسدود شده خود را مشروط به ارائه ضمانت نامه بانکی روپیه ای انجام دهد. 950 کرور با آژانس و حفظ تعادل روپیه. 251 کرور در حساب های بانکی.

ED پرونده پولشویی را پس از آگاهی از FIR شاخه جرائم اقتصادی پلیس دهلی علیه توزیع کننده یک آژانس مستقر در جامو و کشمیر تشکیل داده است که در آنجا ادعا شده است که چند سهامدار چینی در آن شرکت مدارک هویتی خود را جعل کرده اند.