Vivo TWS 3، TWS 3 Pro با قابلیت حذف نویز فعال تا 49 دسی بل، پشتیبانی صوتی بدون اتلاف راه اندازی شد

سایر ویژگی‌های جالب در مدل‌های Vivo TWS 3 و Vivo TWS 3 Pro شامل تنظیمات سطح نویز ANC است که برای تطبیق با محیط اطراف کاربر ایجاد می‌شود و باعث تقویت گفتار انسان در هنگام صحبت کردن با کاربر می‌شود. به گفته ویوو، هدفون ها همچنین دارای ضبط صدای دو گوش با کیفیت بالا هستند که از سه میکروفون در هر جوانه استفاده می کند که به طور همزمان برای ANC در هنگام تماس استفاده می شود.

Vivo TWS 3 که به تازگی راه اندازی شده است 500 یوان (تقریباً 5750 روپیه) قیمت دارد، در حالی که قیمت هدفون مدل Vivo TWS 3 Pro 1000 یوان (تقریباً 11500 روپیه) تعیین شده است.

این هدفون برای پیش‌سفارش در چین موجود است. فروش وانیلی Vivo TWS 3 در 30 نوامبر آغاز خواهد شد. در همین حال، هدفون های مدل Pro از نسل بعدی هدفون های واقعا بی سیم Vivo از 6 دسامبر به فروش خواهند رسید. هر دو مدل در رنگ های سفید و آبی موجود هستند.

مشخصات ویوو TWS 3، TWS 3 Pro

به گفته ویوو، هر دو هدفون مجهز به درایور 12.2 میلی متری با دیافراگم 3 لایه نانو کامپوزیت هستند. آنها دارای پشتیبانی aptX Lossless با نرخ بیت 1.2 مگابیت بر ثانیه هستند، به این معنی که می توان از آنها برای گوش دادن به آهنگ های صوتی با کیفیت بالا استفاده کرد.

ایربادهای نسل بعدی Vivo دارای طراحی ساقه مجهز به ابزار یکسانی هستند که همانند OnePlus Buds Pro و AirPods اپل به عنوان پنل‌های کنترل حساس به فشار عمل می‌کند. می‌توانید ساقه را فشار دهید تا پخش متوقف و از سر گرفته شود، یا انگشت خود را به سمت بالا بکشید و برای تغییر سطح صدا مانند AirPods Pro (2022).

هدفون Vanilla Vivo TWS 3 با ANC غیرفعال، 10 ساعت پخش صدا را با یک بار شارژ ارائه می دهد و در عین حال مدت زمان کلی گوش دادن 40 ساعت را با جعبه شارژ ارائه می دهد. در همین حال، هدفون های Vivo TWS 3 Pro با ANC غیرفعال شده 6.8 ساعت در پخش صدا و 30 ساعت با قاب شارژ روشن دوام می آورند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

Vivo می‌گوید که هدفون‌ها قادر به پخش صداهایی در محدوده ۵ هرتز تا ۴۰ کیلوهرتز هستند. در بخش اتصال، هر دو مدل دارای بلوتوث 5.3 و پشتیبانی LE Audio هستند که به کاهش تأخیر به 55 میلی‌ثانیه کمک می‌کنند. این مدل ها همچنین دارای صدای فضایی 360 درجه هستند.

نسل بعدی هدفون‌های TWS سازنده گوشی‌های هوشمند چینی در مدل‌های Vivo TWS 3 و Vivo TWS 3 Pro با ارتقای سطح حذف نویز نسبت به مدل‌های قبلی خود، سرآمد هستند. مدل Vivo TWS 3 دارای کاهش نویز تا 48 دسی بل است و صداها را با فرکانس حداکثر 4000 هرتز مدیریت می کند. در همین حال، مدل‌های Vivo TWS 3 Pro نویز را تا 49 دسی‌بل کاهش می‌دهند. این شرکت همچنین می گوید که مدل Pro برای تولید اعوجاج کم با مقدار اعوجاج هارمونیک کل به اضافه نویز (TNS+N) 0.002 درصد یا کمتر طراحی شده است.

ویوو TWS 3 و TWS 3 Pro روز سه‌شنبه توسط سازنده چینی گوشی‌های هوشمند در کنار پرچم‌داران سری Vivo X90 معرفی شدند. نسل بعدی هدفون‌های واقعاً بی‌سیم (TWS) از Vivo در مقایسه با مدل‌های قبلی خود، سری Vivo TWS 2، حذف نویز بهتری را در هر دو مدل ارائه می‌کند. هر دو مدل TWS 3 از کدک aptX Lossless Qualcomm پشتیبانی می‌کنند که از نرخ بیت 1.2 مگابیت بر ثانیه به همراه بلندگوهای باند گسترده صداهایی در محدوده 5 هرتز تا 40 کیلوهرتز را پوشش می‌دهد. هدفون ها به یک درایور 12.2 میلی متری با دیافراگم 3 لایه نانو کامپوزیت مجهز شده اند.

قیمت و در دسترس بودن Vivo TWS 3، TWS 3 Pro