WhatsApp برای iOS ممکن است گزینه ای برای مشاهده پیام ها بر اساس تاریخ دریافت کند: گزارش
منبع بر اساس گزارش ها، این ویژگی دو سال پیش در حال توسعه بود، اما طرح عرضه آن به توده ها متوقف شد. افراد WABetainfo می‌گویند که این ویژگی را پس از انتشار بتا WhatsApp برای iOS 22.0.19.73 از TestFlight مشاهده کردند. این پلتفرم اعلام کرد که واتس‌اپ به‌روزرسانی جدیدی را از طریق برنامه آزمایشی TestFlight ارسال کرد و نسخه بتای WhatsApp را برای iOS 22.19.0.73 به ارمغان آورد.

این توسعه دو روز پس از آن صورت می گیرد که واتس اپ برای کاربران iOS پس از به روز رسانی برنامه خود به نسخه 2.22.18.76 با مشکل مواجه شد. گزارش شده است که یک اشکال واتس اپ به طور خودکار مدت زمان قطع صدا را از “1 هفته” به “8 ساعت” تغییر داده است. با این حال، هنگامی که کاربران دو مدت زمان دیگر را برای بی‌صدا کردن چت‌ها انتخاب کردند، مشکلی پیش نیامد: «8 ساعت» و «همیشه».

طبق پست WABetainfo، پلتفرمی که ساخت‌های بتا واتس‌اپ را قبل از انتشار برای کاربران آزمایش می‌کند، واتس‌اپ برای iOS ممکن است به زودی یک ویژگی جدید جستجو بر اساس تاریخ دریافت کند که به کاربران اجازه می‌دهد پیام‌های مربوط به یک تاریخ خاص را جستجو کنند. این بدان معنی است که شما می توانید نتایج را بر اساس تاریخ فیلتر کنید. در حال حاضر، واتس اپ چندین نتیجه را پس از تایپ نام یا شماره در کادر جستجو نشان می دهد.

WABetaInfo چند اسکرین شات به اشتراک گذاشت که نشان می دهد نماد تقویم درست بالای صفحه کلید قرار گرفته است. برای استفاده از گزینه جستجوی پیام در یک تاریخ خاص، باید روی نماد تقویم در واتس اپ برای آیفون ضربه بزنید. با یک ضربه، نماد تقویم باز می شود و انتخابگر تاریخ برای انتخاب هر ماه، تاریخ و سال ظاهر می شود. همانطور که گفته شد، این ویژگی هنوز در حال توسعه در این ساخت است و باید در آینده برای آزمایش‌کنندگان بتا عرضه شود.

طبق گزارش‌ها، واتس‌اپ در حال کار بر روی یک ویژگی جستجوی ارتقا یافته است که به کاربران امکان می‌دهد پیام‌های ارسال شده در تاریخ خاصی را مشاهده کنند. این عملکرد در WhatsApp برای iOS در حال آزمایش است. گفته می شود این ویژگی در دست توسعه است و هنوز انتشار آن مشخص نیست. طبق یک گزارش هنوز برای آزمایش کنندگان بتا منتشر نشده است. این خبر چند روز پس از آن منتشر شد که گزارش شد واتس اپ برای iOS پس از به روز رسانی با یک باگ مواجه شده است. این اشکال به طور خودکار مدت زمان قطع را از “1 هفته” به “8 ساعت” تغییر داد.