WhatsApp Business اکنون به کاربران امکان می دهد محصولات را در برنامه جستجو، چت و خرید کنند

در یک پست وبلاگی که در صفحه آنلاین به اشتراک گذاشته شد، واتس اپ به اشتراک گذاشت که این ویژگی جدید به کاربران در نمایه تجاری کمک می کند تا به جای ذخیره شماره تلفن خود در مخاطبین یا جستجوی جزئیات در وب سایت های تجاری، با استفاده از برنامه پیام رسانی به راحتی با مشاغل تماس بگیرند. در حال حاضر، امکان جستجو برای کسب و کار در برزیل، کلمبیا، اندونزی، مکزیک و بریتانیا در حال گسترش است. کاربران این کشورها می توانند از پلتفرم تجاری واتس اپ برای یافتن اطلاعات تماس سایر مشاغل استفاده کنند.

واتس‌اپ، یک برنامه پیام‌رسانی فوری متعلق به متا، یک ویژگی جدید دیگر را برای کاربران پروفایل تجاری ارائه کرده است. این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد تا کسب‌وکارها را در پلتفرم جستجو کنند و همچنین با آن‌ها گپ بزنند، همراه با گزینه‌ای برای خرید محصولات. کاربران واتس‌اپ بیزینس می‌توانند بسته به دسته‌بندی کسب‌وکارها را مرور کنند – مانند امور بانکی، مسافرتی – یا با استفاده از این به‌روزرسانی، آن‌ها را با نامشان جستجو کنند. با این حال، در حال حاضر به کشورهای منتخبی از جمله برزیل، کلمبیا، اندونزی، مکزیک و بریتانیا محدود است.

علاوه بر این، کاربران همچنین می توانند به جای بازدید از یک وب سایت، مستقیماً با استفاده از WhatsApp خرید کنند. پلتفرم پیام‌رسانی فوری با شرکای پرداخت مختلف همکاری کرده است تا به کاربران اجازه دهد محصولات را مستقیماً از خود برنامه خریداری کنند. این ویژگی مشابه تجربه خرید JioMart که چند ماه پیش در هند معرفی شد، کار می کند. اکنون به کشورهای بیشتری در حال گسترش است. همانطور که توسط WhatsApp به اشتراک گذاشته شده است، این ویژگی ایمن است و حریم خصوصی کاربران را حفظ می کند.

در همین حال، واتس‌اپ قبلاً ویژگی نظرسنجی را به همراه «Communities» برای مکالمات گروهی در رابط‌های اندروید و iOS ارائه کرد. مانند سایر ویژگی های این برنامه، نظرسنجی WhatsApp نیز با رمزگذاری سرتاسر محافظت می شود. واتس اپ همچنین تماس تصویری با یک ضربه را برای حداکثر 32 نفر معرفی کرده و محدودیت شرکت کنندگان را برای گروه ها دو برابر کرده است.


اپل این هفته آی‌پد پرو (2022) و آی‌پد (2022) را در کنار تلویزیون اپل جدید عرضه کرد. ما آخرین محصولات این شرکت را به همراه بررسی آیفون 14 پرو در Orbital، پادکست Gadgets 360 مورد بحث قرار می دهیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

علاوه بر این، افراد همچنین می‌توانند با استفاده از جزئیات کارت اعتباری یا نقدی خود، مستقیماً از طریق چت، یک پرداخت امن انجام دهند. در این بیانیه آمده است: «این تجربه تسویه‌حساب یکپارچه برای افراد و کسب‌وکارهایی که به دنبال خرید و فروش در واتس‌اپ هستند، بدون نیاز به مراجعه به وب‌سایت، باز کردن برنامه دیگری یا پرداخت حضوری، بازی را تغییر خواهد داد».