Xbox Elite Series 2 – Core Controller معرفی شد، در 21 سپتامبر راه اندازی شد
منبع

مقایسه اصلی xbox elite 2 v مقایسه xbox elite 2 v core

Xbox Elite Series 2 – Core فقط همراه با کنترلر، کابل USB Type-C و ابزار تنظیم انگشت شست بسته بندی می شود. این دستگاه فاقد تمام امتیازات داشتن یک کنترلر قابل تنظیم Elite Series 2 است که شامل مجموعه‌ای از پاروها، چوب‌های انگشت شست اضافی و D-pad، یک کیف شارژ و یک پایه شارژ می‌شود – که همه آنها باید جداگانه خریداری شوند. از نظر ساخت، هر دو کنترلر یکسان هستند و دارای دکمه های لمسی و یک دستگیره لاستیکی در نیمه پایینی هستند. با قیمت پایین تر از روپیه. 10990، چیزی که شما در اینجا قربانی می کنید، تعداد زیادی از گزینه های قابل تنظیم است.

در مقایسه، قیمت کنترلر استاندارد Xbox Elite Series 2 000 روپیه است. 17990، پس از افزایش قیمت اخیر. این کنترلر در ابتدا برای Rs لیست شده بود. 15,990، اگر در مورد سفارشی‌سازی خیلی خجالتی نیستید، سری Core را به قیمت مناسب‌تری تبدیل می‌کند. مایکروسافت تأیید کرد که تمام قطعات اضافی از طریق یک «پک کامل مؤلفه» جدید به فروش می‌رسد که قیمت آن Rs. 5,290. بنابراین، اگر بخواهید بسته را بخرید، بعداً، کل سرمایه‌گذاری برای شما یک روپیه هزینه خواهد داشت. 16280 – بسیار ارزان‌تر از قیمت کنترلر استاندارد Xbox Elite Series 2 در حال حاضر.

پیش‌سفارش‌های Xbox Elite Series 2 – کنترل‌کننده‌های Core (سفید) از امروز آغاز می‌شوند و تاریخ عرضه آن برای 21 سپتامبر تعیین شده است. در حال حاضر، هیچ خرده‌فروش آنلاین هندی کنترلر را در وب‌سایت‌های خود فهرست نکرده است.

ماه گذشته، حتی سونی با معرفی کنترلر PS5 DualSense Edge، دست خود را با گیم پدهای قابل شخصی سازی امتحان کرد. مشابه با سری Xbox Elite، به شما امکان می‌دهد چوب‌های شست را عوض کنید، دکمه‌های برگشت، پیکربندی دکمه‌های سفارشی را اضافه کنید و به شما امکان می‌دهد پروفایل‌های کنترلی ایجاد کنید که بسته به بازی‌هایی که بازی می‌کنید، قابل تغییر هستند.

مایکروسافت از کنترلر جدید Xbox Elite Series 2 – Core خود رونمایی کرد. در حالی که ارزان تر از Elite Series 2 استاندارد است، کنترل کننده Core جدید عملکرد کمتری را ارائه می دهد و فاقد اجزای معمولی قابل تعویض است. شما باید آنها را جداگانه خریداری کنید. قیمت هند برای Xbox Elite Series 2 – Core controller در وب سایت مایکروسافت افزایش یافته است – Rs. 10990 – البته نه آمازون و نه Flipkart آن را برای پیش‌سفارش ندارند. کنترلر جدید Xbox Elite در 21 سپتامبر عرضه می شود و با لهجه سفید عرضه می شود.

مقایسه کنار هم Xbox Elite Series 2 و Series 2 – Core Controller
اعتبار عکس: مایکروسافت