Xbox Game Pass دسامبر 2022: Lego Star Wars The Skywalker Saga، High on Life و بیشتر


Xbox Game Pass 11 عنوان جدید را در نیمه اول دسامبر اضافه می کند که شامل سه نسخه یک روزه می شود. نکته قابل توجه در اینجا Lego Star Wars: The Skywalker Saga است که به شما امکان می‌دهد تمام نه قسمت از سری عنوان حماسی را دوباره زنده کنید، به شیوه‌ای خنده‌دار که مجموعه‌ای از سیارات را برای کاوش و مکانیک‌های رزمی همهجانبه به ارمغان می‌آورد. می‌توانید شروع هر سه‌گانه را انتخاب کنید و در تاریخ 5 دسامبر، در رایانه‌های شخصی، Xbox Cloud Gaming، Xbox One و Xbox Series S/X وارد بازی شوید. در مورد بهترین نسخه روز اول، ما High on Life را داریم، یک تیرانداز بیوپانک از ذهن خلاق جاستین رویلند (ریک و مورتی)، که شما را با مجموعه‌ای از تفنگ‌های کاریزماتیک و سخنگو مسلح می‌کند و شما را به بازی می‌فرستد. ماموریت نجات جهان این بازی در تاریخ 12 دسامبر برای ابر، کنسول و رایانه شخصی عرضه می شود.

Hello Neighbor 2 یکی دیگر از انتشارات یک روزه در Game Pass است که شما را به عنوان یک روزنامه‌نگار تحقیقی به ریون بروکس بازمی‌گرداند تا دزدکی به اطراف بروید و رازهای ترسناک همسایه‌تان را کشف کنید. هوش مصنوعی پیشرفته در اینجا از الگوهای قاتل شما می آموزد و مطابق با آن تطبیق می یابد تا در شب های بعدی یک ماجرای تاثیرگذار ایجاد کند. Hello Neighbor 2 در تاریخ 5 دسامبر برای رایانه های شخصی، Xbox Cloud Gaming، Xbox One و Xbox Series S/X عرضه می شود. کمی بعد از آن، Chained Echoes با کاوش در سرزمین‌های جنگ‌زده والاندیس، مسلح به شمشیر یا طلسم‌های جادویی، و تلف کردن دشمنان شرور – در میان سیاه چال‌ها، تجربه‌ای سالم از یک تجربه بازی به سبک 16 بیتی و یکپارچهسازی با سیستم‌عامل را ارائه می‌دهد. ، مجمع الجزایر عجیب و غریب و فلات های دباغی شده از باد. در تاریخ 8 دسامبر، به عنوان یک روز اول، بر روی ابر، کنسول و رایانه شخصی عرضه می شود.

پر از پروتکل Life to The Callisto، بزرگترین بازی که در دسامبر راه اندازی می شود

در همان روز، می‌توانید به Metal: Hellsinger بپردازید، یک FPS مبتنی بر ریتم و Doom مانند مملو از دشمنان شیطانی، سلاح‌های بسیار قدرتمند و موسیقی هوی متال. این بازی مدتی است که در تمام پلتفرم های اصلی منتشر شده است و در نهایت به ایکس باکس وان می رود. سپس Hot Wheels Unleashed، یک سیم کارت بازی است که می توانید وسایل نقلیه را جمع آوری کنید، مسیرهای دیدنی بسازید، و ماشین های اسباب بازی خود را آزاد کنید تا با دیگران به صورت آنلاین مسابقه دهید. این بازی دارای یک گزینه تقسیم صفحه دو نفره نیز می باشد و در 15 دسامبر عرضه می شود.

با اضافه شدن‌های این ماه، ایکس‌باکس بالاخره بازی اشک‌آور و زامبی‌کش کلمنتاین را با The Walking Dead: The Final Season از Telltale که اکنون برای پخش در دسترس است، تکمیل کرد. یکی دیگر از عنوان‌های آماده، Eastward است، یک ماجراجویی زیبا و پیکسلی، که در آن شما در جامعه‌ای در آستانه فروپاشی سفر می‌کنید، شهرهای لذت‌بخش، موجودات عجیب و غریب و بهترین دشمنان را با ماهیتابه قابل اعتماد خود کشف می‌کنید.

شما می‌توانید نقش یک مامور تحویل قلوه‌کش را در سرویس تحویل کاملاً قابل اعتماد به عهده بگیرید و با حداکثر سه دوست همکاری کنید تا کار را در یک دنیای sandbox تعاملی، تا جایی که می‌توانید انجام دهید. سرگرمی شبیه‌سازی در نقاشی دیواری Potion Craft ادامه دارد، جایی که شما به طور فیزیکی با ابزارها و مواد ارگانیک برای دم کردن معجون، ایجاد دستور العمل، جذب مشتری و آزمایش‌های دلخواهتان در تعامل هستید.

و در نهایت، Rainbow Billy: The Curse of the Leviathan را داریم، یک پلتفرمر معمایی 2.5 بعدی که برای قطعات خود از سوپر ماریو اودیسه الهام می گیرد و به بازیکن وظیفه می دهد موجودات عجیب و غریب را نجات دهد و رنگ را به بازی بازگرداند. جهان

با این کار، در اینجا لیستی از تمام بازی‌های جدیدی که از امروز، ۲ دسامبر به Xbox Game Pass می‌آیند، آمده است:

2 دسامبر (اکنون موجود است)

به سمت شرق – رایانه شخصی، ابر و کنسول
The Walking Dead: The Final Season – رایانه شخصی، ابر و کنسول
خدمات تحویل کاملاً قابل اعتماد – رایانه شخصی

5 دسامبر

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga – رایانه شخصی، فضای ابری و کنسول
Hello Neighbor 2 – رایانه شخصی، فضای ابری و کنسول

8 دسامبر

Chained Echoes – رایانه شخصی، ابر و کنسول
Metal: Hellsinger — Xbox One

12 دسامبر

High on Life – رایانه شخصی، ابر و کنسول

13 دسامبر

Potion Craft – رایانه شخصی و کنسول

15 دسامبر

Hot Wheels Unleashed – نسخه بازی سال – رایانه شخصی، ابر و کنسول
Rainbow Billy: The Curse of the Leviathan – رایانه شخصی، ابر و کنسول

در صورتی که آن را از دست دادید، Battlefield 2042 اکنون به‌عنوان بخشی از عضویت Game Pass برای بازی رایگان روی رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و سری S/X در دسترس است.

علاوه بر این، مایکروسافت خروج برخی از عناوین این سرویس را تایید کرده است. در 15 دسامبر، می توانید با Aliens: Fireteam Elite، Breathedge، Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age، Firewatch، Lake، One Piece: Pirate Warriors 4، Neoverse، Race with Ryan، Record of Lodoss War: Deedlit خداحافظی کنید. Wonder Labyrinth، Rory McIlroy PGA Tour، Transformers: Battlegrounds.

و البته، قبل از ناپدید شدن آنها از سرویس، می توانید آنها را با 20 درصد تخفیف خریداری کنید.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع