Xbox Game Pass ژانویه 2023: Monster Hunter Rise، Persona 4 Golden، Persona 3 Portable

Monster Hunter Rise نسخه محدودی را تجربه کرده است، ابتدا در سال 2021 روی سوییچ و سپس در سال بعد بر روی رایانه شخصی ویندوزی عرضه شد. 20 ژانویه اولین باری است که به کنسول های قدرتمندتری مانند PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series S/X منتقل می شود. به شرط داشتن اشتراک Game Pass، این بازی در دو سیستم آخر به صورت رایگان در دسترس خواهد بود.

و طبق معمول، قبل از ناپدید شدن آنها از سرویس، می توانید آنها را با 20 درصد تخفیف خریداری کنید.منبع اضافه شدن Xbox Game Pass در ماه ژانویه اعلام شده است و لیست نسبتاً عجیب به نظر می رسد. مایکروسافت تنها سه عنوان جدید را تأیید کرده است که در این ماه به سرویس اشتراک بازی خود می آیند، در حالی که شش مورد موجود را از کاتالوگ خود راه اندازی کرده است. از 19 ژانویه، بازی‌های تحسین‌شده Persona 3 Portable و Persona 4 Golden سرانجام بر روی کنسول‌های Xbox در دسترس خواهند بود. هر دو پورت هستند، به یک معنا، از کنسول های دستی سونی پلی استیشن – PSP و PS Vita – و قرار است برای پلتفرم های مدرن مانند PC، PS4، PS5 و Nintendo Switch در یک روز عرضه شوند. البته اعضای PC Game Pass می توانند بدون هزینه اضافی به آنها دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، 20 ژانویه Monster Hunter Rise را به ارمغان می‌آورد، آخرین محصول کپکام به مجموعه بازی‌های RPG فانتزی خود، که در آن شما موجوداتی را شکار می‌کنید که برگرفته از فولکلور ژاپنی هستند.

مانند عناوین قبلی Monster Hunter، Rise شما را به کشتن یا گرفتن موجودات ترسناک با استفاده از مجموعه‌ای از سلاح‌ها و ابزارها وادار می‌کند – که پس از اتمام، منابعی را در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانند در مجموعه‌های زرهی و تسلیحات ویژه ساخته شوند. این حلقه گیم پلی امضای فرنچایز را تشکیل می دهد و نقشه هایی را اضافه می کند که بر حرکت عمودی تمرکز دارند. همچنین یک ویژگی چند نفره وجود دارد که نباید برای مشترکین Game Pass Ultimate مشکلی ایجاد کند زیرا با Xbox Live Gold عرضه می شود. آن را در Rs در دسترس است. 50 در ابتدا، پس از آن هزینه Rs. 499 در ماه

فرضیه Persona 3 Portable کمی شبیه به Persona 4 Golden است، به این معنا که شما زندگی یک دانش آموز انتقالی را در مدرسه می گذرانید، در حالی که به عنوان یک قهرمان مهتاب هستید تا حقیقت غم انگیز ساعت تاریکی را کشف کنید. گفتگوها در قالبی جدید بصری ارائه خواهند شد، در حالی که نبرد DNA مبتنی بر نوبت را حفظ می کند. Persona 3 Portable همچنین اولین و تنها زمانی را که می توان به عنوان یک قهرمان زن بازی کرد، مشخص کرد. این، در کنار P4G، روز اول در Game Pass در دسترس خواهد بود – مانند Persona 5 Royal. همچنین می توانید آنها را از قبل نصب کنید و در روز راه اندازی آماده بازی باشید.

علاوه بر این، مایکروسافت تایید کرده است که شش عنوان به زودی این سرویس را ترک خواهند کرد. در ۱۶ ژانویه، می‌توانید با We Happy Few، The Anacrusis، Danganronpa: Trigger Happy Havoc، Nobody Saves the World،[Pupperazzi(https://wwwgadgets360com/games/pupperazzi-111488)وWindjammers2خداحافظیکنید[Pupperazzi(https://wwwgadgets360com/games/pupperazzi-111488)andWindjammers2

توسعه دهنده Atlus ورود بازی های Persona به پلتفرم های مدرن را در ماه اکتبر تایید کرد. از آنجایی که Persona 4 Golden (P4G) از سال 2020 در بازار Steam در دسترس است و Persona 5 Royal در اکتبر سال گذشته عرضه شد، تنها ناشر SEGA منطقی بود که به تکمیل مجموعه با Persona 3 Portable کمک کند. با وجود تحمل شماره 3، P4G جدیدتر به راحتی دروازه‌ای در دسترس‌تر برای ورود به مجموعه JRPG (بازی نقش‌آفرینی ژاپنی) است، مأموریت‌ها و عناصر داستانی را معرفی می‌کند که آزادانه عمل می‌کنند – به شخصیت اصلی اجازه می‌دهد روزهای خود را بر اساس تقویم آب‌وهوا برنامه‌ریزی کند و زندگی را در حین کاوش کند. مناسب ببیند وقتی در دنیای تلویزیون/ سیاه چال عجیب و غریب با سایه‌های رویه‌ای تولید شده مبارزه نمی‌کنید، بازیکنان می‌توانند به باشگاه‌های مدرسه بپیوندند، در کلاس‌ها شرکت کنند، پیوندها را با شخصیت‌های دیگر تقویت کنند، و کارهای پاره‌وقت کار کنند تا برای منابع کشاورزی مانند دارو‌ها و دانه‌های احیا درآمد کسب کنند.