Xiaomi NoteBook Pro 120G، تلویزیون های هوشمند سری X در 30 آگوست در هند عرضه می شود: همه جزئیات


Xiaomi NoteBook Pro 120G قرار است در تاریخ 30 آگوست در هند عرضه شود. این شرکت چینی تاریخ عرضه لپ تاپ آینده را از طریق وب سایت رسمی خود اعلام کرد. اگرچه، میکروسایت در حال حاضر فعال است، اما هیچ مشخصاتی از لپ تاپ شیائومی را فاش نمی کند. علاوه بر این، میکروسایت تلویزیون های هوشمند سری X شیائومی نیز فعال شده است. مجموعه تلویزیون های هوشمند این شرکت نیز در 30 آگوست عرضه می شود. تلویزیون هوشمند را می توان با برچسب “4K. قطعنامه جدید شما».

میکروسایت NoteBook Pro 120G آینده شیائومی فعال شد. میکروسایت نشان می دهد که این شرکت لپ تاپ را در 30 آگوست در هند عرضه خواهد کرد. مایع. خارق العاده”. مشخصات لپ تاپ آتی شیائومی هنوز توسط این شرکت چینی فاش نشده است.

علاوه بر این، میکروسایت تلویزیون‌های هوشمند سری X شیائومی نیز فعال شده است. طبق گفته میکروسایت، مجموعه تلویزیون های هوشمند آینده شیائومی نیز در 30 آگوست عرضه خواهد شد. اگرچه میکروسایت هیچ مشخصاتی از تلویزیون را فاش نمی کند، اما می توان آن را با عنوان “4K” مشاهده کرد. قطعنامه جدید شما». این نشان می دهد که تلویزیون های هوشمند سری X می توانند وضوح 4K را ارائه دهند.

به تازگی تلویزیون هوشمند شیائومی 5A Pro در هند عرضه شده است. این تلویزیون هوشمند روی PatchWall 4 مبتنی بر Android TV 11 اجرا می‌شود. دارای صفحه‌نمایش با وضوح HD-Ready (768×1366 پیکسل)، زاویه دید 178 درجه و نرخ تجدید 60 هرتز. این نمایشگر همچنین دارای 85 درصد طیف رنگی NTSC و 85 درصد از طیف رنگی DCI-P3 است.

برای اتصال، تلویزیون هوشمند شیائومی 5A Pro 32 اینچی دارای دو HDMI 2.0، دو درگاه USB، یک ورودی AVI، یک جک 3.5 میلی‌متری هدفون و یک پورت اترنت است. همچنین دارای پشتیبانی از Wi-Fi دو بانده و اتصال بلوتوث نسخه 5.0 است. این تلویزیون دارای یک تنظیم بلندگوی دوگانه با خروجی صدای ترکیبی 24 وات است. همچنین از Dolby Audio و DTS Virtual-X پشتیبانی می کند.
منبع