Xiaomi Smart TV Series X Pro with Google TV، Dolby Vision IQ در هند معرفی شد: همه جزئیات

هر سه مدل از سری تلویزیون های هوشمند Xiaomi X Pro در Google TV با رابط کاربری Patchwall خود شیائومی اجرا می شوند. طیف جدید تلویزیون های هوشمند اولین تلویزیون چینی است که Google TV را بوت می کند و به کاربران اجازه می دهد تا پروفایل های کاربری مختلفی را در تلویزیون ایجاد کنند. آنها دارای طراحی فلزی بدون حاشیه با نسبت صفحه نمایش به بدنه 96.6 درصدی هستند. این تلویزیون ها دارای فناوری Dolby Vision IQ و Vivid Picture Engine 2 هستند.

با تخفیف ویژه بانکی به مبلغ 1000 تومان 1500، Xiaomi Smart TV X Pro 43 را می توان با قیمت روپیه تهیه کرد. 31,499.، در حالی که Xiaomi Smart TV X Pro 50 و Xiaomi Smart TV X Pro 55 را می توان با قیمت روپیه خریداری کرد. 39999 و روپیه 45999 به ترتیب. خرید این تلویزیون ها در Mi.com، Mi Homes، Flipkart و فروشگاه های خرده فروشی از 19 آوریل در دسترس خواهد بود.

مشخصات سری Xiaomi Smart TV X Pro

قیمت تلویزیون های هوشمند Xiaomi سری X Pro در هند از روپیه شروع می شود. 32999 برای مدل پایه Xiaomi Smart TV X Pro 43 با صفحه نمایش 43 اینچی. تلویزیون 50 اینچی شیائومی اسمارت تی وی X Pro 50 با قیمت 500 روپیه است. 41999 و قیمت تلویزیون 55 اینچی Xiaomi Smart TV X Pro 55 در هند روپیه تعیین شده است. 47999.

سری Xiaomi Smart TV X Pro در رویداد Smarter Living 2023 در روز پنجشنبه در بنگالورو معرفی شد. مجموعه تلویزیون های هوشمند جدید در Google TV اجرا می شود و در سه اندازه – 43 اینچ، 50 اینچ و 55 اینچ ارائه می شود. هر سه نوع سری Xiaomi Smart TV X Pro دارای صفحه نمایش 4K HDR هستند. آنها همچنین پشتیبانی از Dolby Vision IQ و فناوری اختصاصی Vivid Picture Engine 2 را ارائه می دهند. سری Xiaomi Smart TV X Pro دارای سیستم بلندگوی Dolby Atmos با خروجی حداکثر 40 وات و فناوری DTS:X است. تلویزیون های هوشمند همچنین شامل دستیار Google و پشتیبانی از YouTube، PatchWall، Chromecast و فروشگاه Google Play هستند.

Xiaomi Smart TV سری X Pro، قیمت در هند، در دسترس بودن

علاوه بر تفاوت در اندازه، همه مدل های جدید دارای صفحه نمایش 4K HDR با طیف رنگی گسترده هستند. همچنین یک Google Chromecast داخلی وجود دارد که به کاربران امکان می‌دهد فیلم‌ها، نمایش‌ها، عکس‌ها و موارد دیگر را از تلفن خود مستقیماً به تلویزیون خود پخش کنند. علاوه بر این، رابط کاربری Patchwall با پشتیبانی از پلتفرم های بیش از حد (OTT) مانند Amazon Prime، Disney+ Hotstar و Netflix ارائه می شود. طبق گفته شیائومی، ادغام YouTube در PatchWall به کشف سریع محتوا کمک می کند.

مجموعه تلویزیون های هوشمند Xiaomi Smart TV X Pro همچنین دسترسی به Google Assistant را ارائه می دهد. انواع بالاتر دارای سیستم بلندگوی 40 واتی با پشتیبانی از فناوری DTS:X و Dolby Atmos هستند. در همین حال، شیائومی اسپیکرهای 30 واتی را در مدل 43 اینچی بسته بندی کرده است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع