YouTube Music مشاهده شد در حال نمایش اعتبار آهنگ، اطلاعات دقیق در مورد آلبوم ها: جزئیات

علاوه بر این، YouTube Music به دنبال افزودن مجموعه‌ای از ابزارهای کتابخانه پیشرفته است تا سازندگان پادکست را با فناوری‌های صوتی پیشرفته آزمایش کند. این پلتفرم اکنون همچنین به کاربران خود اجازه می دهد تا با انتخاب هنرمندان و آهنگ ها، لیست های پخش رادیویی سفارشی سازی شده را ایجاد کنند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

طبق گزارش‌ها، گزینه «مشاهده اعتبار آهنگ» به عنوان بخشی از انتخاب‌های داخلی YouTube Music در اختیار کاربران خود قرار گرفته است – مانند گزینه اضافه کردن آهنگ به لیست پخش یا اشتراک‌گذاری آن با دیگران از طریق پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی. یکی از کاربران Reddit اجمالی از نحوه ظاهر این گزینه بسیار درخواستی را در برنامه YouTube Music به اشتراک گذاشت.

طبق گزارش‌ها، YouTube Music ویژگی دیگری را بر روی پلتفرم خود معرفی کرده است تا ضریب راحتی خود را برای 80 میلیون کاربر جهانی که ادعا می‌کند از آنها پشتیبانی می‌کند، افزایش دهد. در یک به‌روزرسانی جدید، YouTube Music بی‌صدا شروع به نشان دادن اعتبار آلبوم‌ها و آهنگ‌ها می‌کند. پلتفرم پخش موسیقی در تلاش است تا خود را به اندازه رقبای خود از جمله Spotify در نقاط مختلف جهان تثبیت کند. با گنجاندن ویژگی جدید به صورت مشخص، شنوندگان می توانند جزئیات مربوط به اجراکننده، ترانه سرا و همچنین سازنده را در رابط پخش کننده YouTube Music مشاهده کنند.

اسکرین‌شات‌ها همچنین نشان می‌دهند که این پلتفرم جزئیات «فراداده موسیقی ارائه شده توسط» را در زیر همه آهنگ‌ها نمایش می‌دهد. طبق گزارش 9to5Google، این اطلاعات فراداده می تواند هنرمندان مستقلی را که توسط هیچ برچسبی امضا نشده اند و به دنبال کشف شدن در این پلتفرم هستند، دچار مشکل کند. در حال حاضر، ظاهراً مشخص نیست که چگونه قرار است داده‌ها به این پلتفرم ارسال شوند.

انتظار می‌رود این به‌روزرسانی در هفته‌های آینده از طریق به‌روزرسانی اپلیکیشن به کاربران بیشتری برسد. یوتیوب برای افزایش کاربران فعال ماهانه خود، برنامه موسیقی خود را با ویژگی های فراوانی بارگیری می کند. به عنوان مثال، ماه گذشته اعلام کرد که قصد دارد برای پادکست ها گوش دادن به پس زمینه ارائه دهد.