Zomato به طور موقت کاربران جدید را در پلتفرم UPI خود متوقف می کند تا بازخورد خود را اضافه کند

این سرویس انتقال پول را مستقیماً از تلفن های کاربر با استفاده از یک پین UPI در برنامه های پشتیبانی تسهیل می کند. برخی از برترین بازیکنانی که سرویس UPI را در این کشور ارائه می‌کنند، Google Pay، Paytm و PhonePe هستند.

یکی از سخنگویان Zomato گفت: “پیشنهاد UPI به طور موقت برای ورود کاربر جدید متوقف شده است، فقط برای اینکه بازخورد دریافت شده در جریان ورود به سیستم را در بر بگیرد. ما تا پایان ماه شروع به ثبت نام کاربران جدید خواهیم کرد.”

پلتفرم تحویل غذا Zomato روز پنجشنبه اعلام کرد که به طور موقت ورود کاربران جدید در واسط پرداخت یکپارچه را که در ماه مه راه اندازی کرده بود، متوقف کرده است تا بازخورد را در بر بگیرد.

این شرکت اعلام کرد که ثبت نام کاربران جدید در این برنامه را تا پایان ماه آغاز خواهد کرد.

UPI یک سیستم پرداخت بلادرنگ است که توسط شرکت پرداخت ملی هند (NPCI) توسعه یافته است.

در ماه مه سال جاری، شرکت مستقر در گوروگرام، خدمات رابط پرداخت یکپارچه (UPI) را برای برخی از کاربران در کشور با مشارکت بانک ICICI راه اندازی کرد.

Zomato سرویس Zomato UPI خود را با مشارکت بانک ICICI راه‌اندازی کرد که همگی آماده پذیرش Google Pay و PhonePe در ماه مه امسال هستند. هدف این بود که با استفاده از Zomato UPI امکان استفاده از تسهیلات بدون انجام KYC را به کاربران ارائه دهد.

برای استفاده از Zomato UPI، کاربران باید شناسه UPI خود را در برنامه Zomato ایجاد کنند. Zomato در گزارشی گفت: “تسهیلات UPI خدمات انتقال وجه الکترونیکی بین بانکی یا خدمات جمع آوری وجوه بین بانکی را به کاربران بانک های عضو UPI ارائه می دهد. بانک ICICI یک برنامه تلفن همراه برای کاربران ارائه می دهد که از کتابخانه های NPCI UPI برای تسهیل پرداخت ها استفاده می کند.” در آن زمان آزاد شود


از Nothing Phone 2 گرفته تا Motorola Razr 40 Ultra، انتظار می رود چندین گوشی هوشمند جدید در ماه جولای معرفی شوند. ما درباره همه هیجان‌انگیزترین گوشی‌های هوشمند که در این ماه عرضه می‌شوند و بیشتر در آخرین قسمت Orbital، پادکست Gadgets 360 صحبت می‌کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع