بایننس ویژگی پیشگیری از تجارت خود را برای توقف دستکاری بازار اضافه می کند: همه جزئیات


بازار جهانی کریپتو که در حال حاضر از رکود چند ماهه در حال افزایش است، انتظار می‌رود در روزهای آینده شاهد تعامل بیشتری از سوی معامله‌گران و سرمایه‌گذاران باشد. با انتظار رشد معاملات، صرافی ارز دیجیتال بایننس تصمیم گرفته است تا اقداماتی را برای جلوگیری از دستکاری بازیگران شرور در بازار و گمراه کردن سایر کاربران انجام دهد. این شرکت عملکرد جدیدی به نام «پیشگیری از تجارت خود» (STP) معرفی کرده است تا مطمئن شود دستکاری‌کنندگان بازار از قرار دادن دیگران در معرض خطرات مالی.

این ویژگی برای کاربران API بایننس راه اندازی شده است. این سرویس از صرافی به معامله گران الگوریتمی اجازه می دهد تا تجارت را با استفاده از زبان برنامه نویسی خودکار کنند.

فعال کردن ویژگی STP، اجرای سفارش‌های خود-معامله‌ای را که معامله‌گران بین خود معامله می‌کنند، محدود می‌کند تا به دیگران این تصور را بدهد که فعالیت‌های معاملاتی پیرامون یک رمزارز خاص بیشتر از آنچه هستند، هستند.

با انجام این کار، دارایی‌های رمزنگاری مذکور می‌توانند سایر معامله‌گران یا سرمایه‌گذاران نامطمئن را که در تجارت دستی شرکت می‌کنند و ممکن است متحمل ضرر شوند، جذب کرده و فریب دهند.

این ویژگی اختیاری API Order به کاربران این امکان را می دهد که برای هر سفارش نقطه ای یک پارامتر STP تنظیم کنند تا عواقب یک معامله بالقوه خود را تعیین کنند. بایننس در یک پست وبلاگی گفت که هیچ تاثیری برای کاربرانی که از این ویژگی استفاده نمی کنند، نخواهد بود.

این صرافی همچنین اعلامیه رسمی مربوط به این ویژگی را در توییتر منتشر کرد و نشان داد که عملکرد STP از 26 ژانویه فعال خواهد شد.

لطفاً توجه داشته باشید که این عملکرد فقط از طریق API در دسترس است. کاربران در وب بایننس، برنامه بایننس و برنامه دسکتاپ بایننس تحت تأثیر قرار نخواهند گرفت.

بایننس تصمیم گرفته است با بورسیه تحصیلی و برنامه آموزشی Web3 که شامل 30000 نفر است، وارد سال 2023 شود.

دانشگاه استرالیای غربی، دانشگاه نیکوزیا در قبرس، دانشکده مالی و مدیریت فرانکفورت در آلمان، و مرکز فناوری Utiva در نیجریه موافقت کرده‌اند که به عنوان شرکای آموزشی در طرح بایننس شرکت کنند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع