بیت کوین، اتریوم متاثر از زیان های کوچک، نمودارهای قیمت ارز دیجیتال سود را برای آلت کوین های ضعیف نشان می دهد


بیت‌کوین در روز سه‌شنبه، 6 دسامبر، با زیان ناچیز 0.39 درصدی باز شد و با قیمت 16973 دلار (تقریباً 13.9 میلیون روپیه) معامله شد. بیت کوین همچنین نتوانست از قیمت 17000 دلار (تقریباً 14 میلیون روپیه) در صرافی های بین المللی مانند کوین بیس و بایننس خارج شود. بیت کوین تقریباً بیش از یک ماه است که حرکت محدود به محدوده را نشان می دهد. نمودارهای قیمت کریپتو برای طولانی‌ترین زمان‌ها قادر به منعکس کردن رگه‌ای از سود یا زیان نبوده‌اند.

اتر بیت کوین را دنبال کرد تا با ضرر معامله کند. پس از افت ارزش 1.40 درصدی، ETH معاملات روز سه شنبه را با قیمت 1258 دلار (تقریباً 1.03 میلیون روپیه) آغاز کرد. مانند BTC، ETH نیز نتوانسته افزایش قابل توجهی در قیمت خود ببیند.

از دیگر ارزهای دیجیتال زیان ده، بایننس کوین، کاردانو، پولیگون، پولکادوت، سولانا، یونی‌سواپ و آوالانچ هستند.

جالب اینجاست که در حالی که دوج کوین با ضرر تسویه می‌کرد، شیبا اینو در یک چرخش نسبتاً غیر متعارف وقایع، سودهایی را دید.

ارزهای دیجیتال دیگری که امروز موفق به کسب سود شدند عبارتند از: مونرو، زی کش، آیوتا، نئو کوین و برینتراست.

برخی از استیبل‌کوین‌ها، مانند تتر و کوین دلار آمریکا نیز با افزایش ارزش‌های کوچک مواجه شدند و سبزی‌ها را در نمودارهای قیمت حفظ کردند.

کل بازار کریپتو در 24 ساعت گذشته 1.38 درصد کاهش یافت و در حال حاضر به 852 میلیارد دلار (تقریبا 70,15,818 کرور) رسید.

از آنجایی که بازار کریپتو هیچ نشانه‌ای از بازگشت به بهبود قابل توجهی را به این زودی نشان نمی‌دهد، پلتفرم‌های ارزهای دیجیتال بیشتر و بیشتری در تلاش هستند تا اعتماد سرمایه‌گذاران را پس از فروپاشی صرافی FTX به دست آورند.

KuCoin، Binance، Giottus و CoinDCX از جمله صرافی های رمزنگاری هستند که در حال بررسی و تأیید ذخایر اثبات ذخیره خود هستند.

با توجه به احساسات نسبتاً منفی حاکم بر بازار، ویتالیک بوترین به مردم توصیه کرده است که روی پیشرفت فناوری تمرکز کنند و از حلقه های سرمایه گذاران فاصله بگیرند.

بوترین یکی از بنیانگذاران اتریوم است.


کریپتوکارنسی یک ارز دیجیتال غیرقانونی است، نه یک ارز قانونی و در معرض خطرات بازار است. اطلاعات ارائه شده در این مقاله به معنای توصیه مالی، مشاوره تجاری یا هر نوع توصیه یا توصیه دیگری نیست که توسط NDTV ارائه یا تأیید شده است. NDTV مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از سرمایه گذاری بر اساس توصیه ها، پیش بینی ها یا سایر اطلاعات موجود در مقاله ندارد.

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع