بیت کوین، اتریوم متاثر از زیان های کوچک، نمودارهای قیمت ارز دیجیتال سود را برای آلت کوین های ضعیف نشان می دهد

اتر بیت کوین را دنبال کرد تا با ضرر معامله کند. پس از افت ارزش 1.40 درصدی، ETH معاملات روز سه شنبه را با قیمت 1258 دلار (تقریباً 1.03 میلیون روپیه) آغاز کرد. مانند BTC، ETH نیز نتوانسته افزایش قابل توجهی در قیمت خود ببیند.

ارزهای دیجیتال دیگری که امروز موفق به کسب سود شدند عبارتند از: مونرو، زی کش، آیوتا، نئو کوین و برینتراست.

KuCoin، Binance، Giottus و CoinDCX از جمله صرافی های رمزنگاری هستند که در حال بررسی و تأیید ذخایر اثبات ذخیره خود هستند.

توصیه می‌کنم فاصله خود را از محافل تجاری/سرمایه‌گذاری افزایش دهید و به اکوسیستم فناوری و برنامه نزدیک‌تر شوید. درباره ZK-SNARK ها بیاموزید، از یک جلسه در آمریکای لاتین بازدید کنید، به تماس های All Core Devs گوش دهید و یادداشت ها را بخوانید تا زمانی که تمام شماره های EIP را به خاطر بسپارید…

— vitalik.eth (@VitalikButerin) 3 دسامبر 2022

بوترین یکی از بنیانگذاران اتریوم است.


از آنجایی که بازار کریپتو هیچ نشانه‌ای از بازگشت به بهبود قابل توجهی را به این زودی نشان نمی‌دهد، پلتفرم‌های ارزهای دیجیتال بیشتر و بیشتری در تلاش هستند تا اعتماد سرمایه‌گذاران را پس از فروپاشی صرافی FTX به دست آورند.

بیت‌کوین در روز سه‌شنبه، 6 دسامبر، با زیان ناچیز 0.39 درصدی باز شد و با قیمت 16973 دلار (تقریباً 13.9 میلیون روپیه) معامله شد. بیت کوین همچنین نتوانست از قیمت 17000 دلار (تقریباً 14 میلیون روپیه) در صرافی های بین المللی مانند کوین بیس و بایننس خارج شود. بیت کوین تقریباً بیش از یک ماه است که حرکت محدود به محدوده را نشان می دهد. نمودارهای قیمت کریپتو برای طولانی‌ترین زمان‌ها قادر به منعکس کردن رگه‌ای از سود یا زیان نبوده‌اند.

از دیگر ارزهای دیجیتال زیان ده، بایننس کوین، کاردانو، پولیگون، پولکادوت، سولانا، یونی‌سواپ و آوالانچ هستند.

با توجه به احساسات نسبتاً منفی حاکم بر بازار، ویتالیک بوترین به مردم توصیه کرده است که روی پیشرفت فناوری تمرکز کنند و از حلقه های سرمایه گذاران فاصله بگیرند.

منبع

کل بازار کریپتو در 24 ساعت گذشته 1.38 درصد کاهش یافت و در حال حاضر به 852 میلیارد دلار (تقریبا 70,15,818 کرور) رسید.