تریلر Monica, O My Darling: Rajkummar Rao Plans a Perfect Murder in Netflix


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع تریلر Monica, O My Darling بالاخره آمد. نتفلیکس پس از انتشار یک موزیک ویدیو در طول رویداد آنلاین Tudum خود که ماه گذشته برگزار شد، اکنون تریلر کمدی Whodunnit آینده خود را با بازی Rajkummar Rao، Huma Qureshi و Radhika Apte منتشر کرده است. واسان بالا – نویسنده و کارگردان فیلم Mard Ko Dard Nahi Hota و یکی از نویسندگان فیلم Bombay Velvet – این کمدی سیاه را بر اساس فیلمنامه ای توسط یوگش چندکار کارگردانی می کند. فیلمساز این فیلم را به عنوان “سروده ای برای فیلم هایی درباره طرح کاملی که منجر به آشفتگی در زندگی افراد درگیر شد” توصیف می کند. مونیکا، ای عزیز من در 11 نوامبر از نتفلیکس پخش می شود.

مونیکا، ای عزیز من در 11 نوامبر از نتفلیکس پخش می شود.

یک سرسپردۀ ناشناس (سیکندر خِر) در تریلر مونیکا، ای عزیز من، به جایانت اطلاع می دهد: «این b–ch هم دارد از من باج می گیرد. “چه کسی با بخش حسابداری می خوابد؟” او می پرسد، که توسط مقام ناشناس (باگاواثی پرومال) به عنوان توهین تلقی می شود. برای فرار از دژ او، این سه نفر نقشه‌ای را در ذهن دارند که مونیکا را به قتل می‌رسانند و لاشه او را در دریاچه‌ای نزدیک غوطه‌ور می‌کنند. نکته جالب دیگری که در اینجا باید به آن اشاره کرد این است که به نظر می رسد هم جیانت و هم دزددار سابقه تاریخی دارند، همانطور که در دیالوگ آشکار شد: «می دانی چرا پدرم تو را دوست دارد؟ چون تو از هیچ جا آمده ای و شما برای رسیدن به آن هر کاری انجام خواهید داد.»

تریلر مونیکا، ای عزیز من با مونتاژی از جایانث به پایان می رسد که شواهدی را پنهان می کند، حسابدار را تهدید می کند که دهانش را ببندد، و به فکر ایجاد سوراخ هایی در بدن مرده برای جلوگیری از شناور شدن آن است. شخصیت او علاقه شدیدی به فیزیک دارد، که منطقی است زیرا گفته می شود او یک متخصص رباتیک است.

تریلر مونیکا، ای عزیزم با صداپیشگی مونیکا (قریشی) مطرح می شود. “آقای. جایانت آرخدکار؟ پلیس منتظر شماست. سریع بیا اینجا،» او با اشاره به شخصیت رائو، که به نظر می رسد با گروه اشتباهی از مردم درگیر شده، می گوید. یک تیزر از ماه اوت نشان داد که Jayanth، مرد جوانی که اهل شهر “عجیب” آنگولا است، با مونیکا، یک جنایتکار از نوع جنایتکار ملاقات کرده است، به این امید که به یک معامله نامعلوم دست یابد. به نظر می رسد که دومی در تریلر جدید مونیکا، ای عزیزم، مرتکب جنایت شده است و جایانت را به عنوان مظنون / همدستش به داخل کشانده است، فقط به این دلیل که آنها با هم خوابیده اند. ظاهراً شواهد عکاسی مبنی بر خجالت این دو وجود دارد.

در سرتاسر تریلر مونیکا، ای عزیز من، ما با تصاویری از Jayanth در حال آزمایش با چاقوهای مختلف قصابی، آزمایش استحکام کمربند، و همراهی بدن مونیکا در اواخر شب هستیم. سپس با نایدو، دستیار کمیسر پلیس (ACP) با بازی رادیکا آپته آشنا می شویم که پس از فیلم Andhadhun در سال 2018 با نویسنده فیلم Chandekar متحد می شود. با لهجه ای خاص، او به محل سکونت جیانت در روز قتل آمده است. او به او هشدار می دهد: “به صورت من نیفتید، من را جدی بگیرید.” “من نمی توانم کمکی به آن کنم اگر من خیلی زیبا باشم.”