تریلر The Witcher: Blood Origin Ropes Jaskier’s Joey Batey to the Prequel Fantasy Epic

تریلر The Witcher: Blood Origin در اینجا منتشر شد. در Comic-Con Experience (CCXP) در برزیل، نتفلیکس تریلر کاملی را برای سریال پیش درآمد اسپین آف آینده، که در روزهای تاریخی قاره، زمانی که نژاد الف ها در قوی ترین حالت خود بود، رونمایی کرد. با این حال، بزرگ‌ترین شگفتی، ورود Jaskier جوی باتی است، که بیشتر با نام Dandelion the bard شناخته می‌شود، یک شخصیت کلیدی در سریال The Witcher به رهبری هنری کاویل، که قرن‌ها بعد اتفاق می‌افتد. می توان استدلال کرد که یک عنصر سفر در زمان وجود دارد، اما باز هم جاسکیر هرگز در سریال های نتفلیکس پیر نشد، که چند سوال را ایجاد می کند.

The Witcher: Blood Origin به فصل 3 جک رایان، 7 بزرگترین مجموعه وب در ماه دسامبر

تریلر The Witcher: Blood Origin در دوران طلایی الف‌ها، 1200 سال قبل از دنیای گرالت از ریویا می‌گذرد. رئیس سیج بالور (لنی هنری) می‌گوید: «من کنترل کل قاره را به دست گرفته‌ام، و پادشاهی ناکارآمد را به وجود آورد که مملو از خشونت است. در مواجهه با هرج و مرج، مردم همیشه نظم را انتخاب خواهند کرد. بدون توجه به هزینه.» در حالی که تیزر قبلی صرفاً بر روی جنگجوی الف‌ها، اسکان (میشل یئو) (Michelle Yeoh)، فیال وحشی انتقام‌جو (لارنس اوفوارین) و نوازنده دوره‌گرد ایل (سوفیا براون) تمرکز داشت، این تریلر جدید اولین نگاهی به گروه غریبه‌های باقی‌مانده دارد. ، که برای هدفی بزرگ و در عین حال عرفانی گرد هم آمده اند.

The Witcher: Blood Origin در ابتدا با شش قسمت با نور سبز روشن شد، اما در اتاق تدوین قطع شد، زیرا به جریان بهتر داستان کمک کرد. “[The cutdown] به صورت ارگانیک اتفاق افتاد و به چهار قسمت از تمام فیلم‌هایی که گرفتیم شکل گرفت. دکلن دی بارا، یکی از خالقانش به Collider گفت: جریان داستانی بهینه. می‌خواستم مشتی به صورت باشد تا نتوانی از آن چشم بردار.»

علاوه بر آن‌ها، فرانچسکا میلز در نقش ملدوف کوتوله جنگجو، هو نوولی در نقش کالان موهاک‌پوش «برادر مرگ» و یک جفت خواهر و برادر حکیم آسمانی، سیندریل و زاکاره، با بازی زک وایات و لیزی آنیس، به ترتیب در اختیار داریم. ایل به Fjall، که هر دو از قبیله‌های متخاصم می‌آیند و تلاش می‌کنند تا به یکدیگر اعتماد کنند، هشدار می‌دهد: «قسم خوردم که اگر دوباره به هم برسیم، تو را خواهم کشت. با این حال، به نظر می‌رسد تریلر The Witcher: Blood Origin نشان می‌دهد که اعتماد به آرامی به سمت عاشقانه شکوفا می‌شود، زیرا این زوج به طور هماهنگ «توسط تیغه» کار می‌کنند و نیروی تقریباً غیرقابل توقفی را تشکیل می‌دهند. سپس با هیولایی آشنا می شویم که احتمالاً توسط بالور و نیروهایش احضار می شود و سپس برای شکار قهرمانان ما فرستاده می شود.

هر چهار قسمت The Witcher: Blood Origin در روز کریسمس، 25 دسامبر، از نتفلیکس منتشر خواهد شد.

سیندریل به تیم خود می گوید: «ما قدرت موجود را با یکی از شما ادغام می کنیم. این مجموعه چهار قسمتی به رویداد Conjunction of Spheres منتهی می‌شود که قلمرو هیولا، انسان و الف‌ها را در یک قلمرو ادغام کرد و الف‌ها را کاملاً از موقعیت قدرتمندشان خلع کرد. در پایان تریلر The Witcher: Blood Origin، Seanchaí (مینی درایور) در حال معرفی Jaskier بسیار خسته (Joey Batey) است. “شما یک بارد هستید. من یک قصه گو هستم. من به تو نیاز دارم که داستانی را به زندگی بازگردانی،” او می گوید.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع