کاربران توییتر ممکن است شاهد کاهش تعداد دنبال‌کنندگان باشند زیرا ایلان ماسک برنامه‌های جدیدی برای هرزنامه‌ها دارد


اگر شاهد کاهش تعداد فالوورهای خود در توییتر هستید، نگران نباشید. رئیس جدید توییتر، ایلان ماسک، در حال کار بر روی «پاکسازی بسیاری» از حساب‌های اسپم/کلاهبرداری است. روز پنجشنبه، ماسک به حساب توییتر خود رفت و به‌روزرسانی خاص را با همه به اشتراک گذاشت.

او در توییتی نوشت: «تویتر در حال حاضر در حال پاکسازی بسیاری از حساب‌های اسپم/کلاهبرداری است، بنابراین ممکن است شاهد کاهش تعداد فالوورهای خود باشید».

ماسک همچنین قصد دارد محدودیت کاراکتر توییتر را از 280 به 1000 افزایش دهد.

چند روز پیش، یکی از کاربران شبکه های اجتماعی ماسک را تگ کرد و توییت کرد: “ایده ای برای افزایش محدودیت کاراکتر به 1000”.

در پاسخ، ماسک نوشت: «این در لیست کارها قرار دارد».

محدودیت کاراکتر یکی از تفاوت های اصلی بین توییتر و سایر سرویس های رسانه های اجتماعی بوده است. طبق گزارش Mashable، ماسک از زمان تصاحب این پلتفرم، چندین بار به ایده افزایش محدودیت کاراکترها علاقه نشان داده است. در 27 نوامبر، یکی از کاربران توییتر به ماسک پیشنهاد داد که محدودیت کلمات این پلتفرم را از 280 به 420 افزایش دهد.

ماسک در پاسخ نوشت: ایده خوبی است. قبل از آن، کاربر دیگری پیشنهاد کرده بود: “رهایی از محدودیت شخصیت”.

مولتی میلیاردر پاسخ داد: “مطمئنا”.

حال باید منتظر ماند و دید که بالاخره ماسک چه زمانی تغییراتی را در مورد محدودیت کاراکتر انجام می دهد.

تغییر دیگری که توسط ماسک، مدیرعامل تسلا برای سایت میکروبلاگینگ اعلام شده است، گنجاندن یک سیستم تأیید چند رنگ است. طبق برنامه‌های ماسک، توییتر یک سیستم علامت تأیید سه رنگ جدید را معرفی خواهد کرد که جایگزین سرویس قبلی «تویتر آبی» خواهد شد. به گفته ماسک، سرویس تأیید جدید توییتر آبی به طور آزمایشی در 2 دسامبر مجددا راه اندازی خواهد شد.

ماه گذشته، ماسک اظهار داشت که ثبت نام کاربران جدید در پلتفرم رسانه های اجتماعی به “بالاترین زمان” رسیده است، در حالی که میلیاردر با مهاجرت گسترده تبلیغ کنندگان و کاربرانی که به پلتفرم های دیگر فرار می کنند، دست و پنجه نرم می کند. ماسک در توییت خود اشاره کرد که ثبت نام در سایت میکروبلاگینگ تا 16 نوامبر به طور متوسط ​​به بیش از دو میلیون در روز رسیده است.

© تامسون رویترز 2022


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع