Ambrane Glares با بلندگوهای داخلی، عمر باتری 7 ساعته در هند راه اندازی شد: جزئیات

قیمت Ambrane Glares در هند روپیه تعیین شده است. 9,999. در حال حاضر برای خرید از طریق وب سایت این شرکت به قیمت 1000 تومان در دسترس است. 4999 در اشکال گرد و مربع، در یک گزینه تک رنگ مشکی.

مشخصات Ambrane Glares

Ambrane Glares با بلندگوهای داخلی همراه با پشتیبانی از کنترل‌های لمسی نصب شده روی شقیقه عینک (بالای گوش) عرضه می‌شود. به گفته این شرکت، آنها مجهز به میکروفون هستند و دارای صدای فراگیر HD هستند. کاربران می توانند با استفاده از کنترل های لمسی تماس ها را بپذیرند یا رد کنند، پخش موسیقی را کنترل کنند و دستیارهای صوتی را احضار کنند. Ambrane Glares از اتصال بلوتوث نسخه 5.1 پشتیبانی می کند و با هر دو دستگاه iOS و Android سازگار است.

به گفته Ambrane، یک سوئیچ سالن روی Ambrane Glares، به محض باز شدن شیشه‌ها، شقیقه‌های عینک را روشن می‌کند. این عینک هوشمند دارای استاندارد IPX4 برای مقاومت در برابر آب است و ادعا می شود که عمر باتری 7 ساعت را تنها با دو ساعت شارژ ارائه می دهد.
منبع

Ambrane Glares، اولین عینک هوشمند شرکت فناوری هند به بازار عرضه شد. Glares یک عینک صوتی گوش باز است که دارای بلندگوهای داخلی است که در قاب پنهان شده اند. عینک هوشمند همچنین دارای بلوتوث نسخه 5.1، گزینه Two Lens است که به شما امکان می دهد لنز را مطابق با محیط اطراف خود تغییر دهید و سیستم بلندگو. این شرکت هندی ادعا می کند که تنها با دو ساعت شارژ، عمر باتری آن 7 ساعت است. به گفته این شرکت، عینک هایی که به دو شکل لنز گرد و مربع هستند و محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش را ارائه می دهند.

قیمت Ambrane Glares در هند

همانطور که قبلا ذکر شد، عینک ها به دو شکل گرد و مربع هستند. آنها دارای لنزهایی هستند که نور آبی را برای تماشای راحت صفحه نمایش مسدود می کند. گزینه دو لنز به کاربران اجازه می دهد لنزها را با توجه به محیط اطراف خود تعویض کنند. Ambrane Glares دارای گواهینامه UV400 هستند و ادعا می شود که 99.99 درصد از اشعه UV و اشعه محافظت می کند.