Bawaal با بازی Varun Dhawan و Jahnvi Kapoor، در 21 ژوئیه در Amazon Prime Video منتشر می شود.

استریمر روز چهارشنبه اعلام کرد، کارگردانی «باوال» به کارگردانی نیتیش تیواری، با بازی وارون داوان و جهنوی کاپور، اولین نمایش خود را در 21 ژوئیه در پرایم ویدیو خواهد داشت. این فیلم توسط بنر تولید ساجید نادیادوالا، Nadiadwala Grandson Entertainment با همکاری آشوینی اییر تیواری و Earthsky Pictures Nitesh پشتیبانی می شود. در بیانیه مطبوعاتی آمده است که پلتفرم استریم از تیزر فیلم پرده برداری کرد که در آن عاشقانه نوظهور آجی دیکسیت (داوان) و نیشا (کاپور) در حالی که عشق را کشف می کنند، نشان می دهد. این فیلم در لاکنو می گذرد و مستقیماً در سرویس پخش ویدیوی Prime منتشر می شود.

“همکاری قدرتمند بین نیتش و آشوینی ایر تیواری با فیلمساز مشهور – ساجد نادیادوالا، همراه با وارون داوان و جانوی کاپور به عنوان جفت اصلی، مطمئناً داستان عاشقانه ای را به مخاطب ارائه می دهد که هرگز فراموش نخواهند کرد. منقانی در بیانیه‌ای گفت: زمانی که روز و تاریخ آن در پرایم ویدیو در 21 جولای نمایش داده می‌شود.

به گفته سازندگان، «باوال» در هند فیلمبرداری شده است و چندین مکان بین المللی پیامی معنادار دارند. این پنجمین پروژه سینمایی تیواری است. او پیش از این فیلم‌های «پارتی چیلار»، «دنگال» و «چیچه‌هور» را کارگردانی کرده است. مانیش منگانی، مدیر صدور مجوز محتوا در Prime Video India، گفت که «باوال» یک داستان عاشقانه غیر متعارف است که «از مرزها، زبان‌ها یا یک دوره زمانی فراتر می‌رود».

آجی داوان یک معلم مدرسه در لاکنو است که دانش‌آموزانش او را بت می‌کنند و همه ساکنان شهر او را تحسین می‌کنند. جانوی نقش نیشا را بازی می کند، دختری باهوش، زیبا و در عین حال ساده که تنها امیدش یافتن عشق واقعی اش است. سازندگان با به اشتراک گذاشتن خط داستانی می‌گویند: «اما عشق هرگز آسان نیست، و باید از جنگ خودش بگذرد».

نادیادوالا گفت که “باوال” یکی از خاص ترین و به یاد ماندنی ترین پروژه های او باقی خواهد ماند. “از ابتدا، ما معتقد بودیم که “باوال” واقعاً مورد قدردانی قرار خواهد گرفت و مخاطبان در سراسر جهان از آن لذت خواهند برد، و همکاری با Prime Video ما را قادر می‌سازد تا از طریق پخش جهانی پخش آنلاین به هر گوشه و کناری برسیم. و بازیگران با استعدادی مانند وارون و جانوی، کار تهیه‌کننده را بسیار آسان‌تر می‌کنند، زیرا ما توانسته‌ایم جاه‌طلبی‌های خودمان را برای فیلم جابجا کنیم.»


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع