Canva ابزارهای Magic AI Tools را همراه با سایر ویژگی ها راه اندازی می کند: همه آنچه باید بدانید


Canva طیف وسیعی از ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی را در رویداد Canva Create 2023 معرفی کرده است. این ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی در حال ادغام با پلتفرم ویرایش Canva هستند و با رقابت هوش مصنوعی در دنیای فناوری همگام هستند. استارتاپ ابزارهای نرم افزار طراحی استرالیایی به رهبری ملانی پرکینز، آن را ابزارهای جادویی برای مجموعه بصری می نامد. Canva’s Visual Suite برای اولین بار در رویداد افتتاحیه Canva Create این شرکت در سپتامبر 2021 معرفی شد. اکنون به نظر می رسد که این شرکت با پرش از ابزار هوش مصنوعی گامی رو به جلو برداشته است.

به گفته Canva، مجموعه Magic for Visual شامل Magic Design است که به کاربران اجازه می دهد با آپلود یک تصویر مرجع یا با انتخاب یک سبک از پیش تعیین شده، به لیستی از قالب های شخصی سازی شده و قابل تنظیم دسترسی داشته باشند. Canva’s Magic Design به طور خودکار فونت ها، تصاویر، گرافیک ها و سبک ها را با موضوع کلی تصویر آپلود شده یا سبک انتخابی مطابقت می دهد. Magic Design همچنین به کاربران اجازه می‌دهد که ارائه‌هایی را فقط از طریق وارد کردن اعلان‌هایی که ارائه را توصیف می‌کنند تولید کنند.

دومین ویژگی در ابزار جادویی، آنچه را که کاربر می‌خواهد ترسیم کند، تشخیص می‌دهد و به‌طور خودکار اشکال تحریف شده را صاف می‌کند. این ابزار به شکل برس هایی در رنگ ها و وزن های مختلف موجود است. این پلتفرم همچنین قصد دارد در آینده قابلیتی را معرفی کند که به کاربران امکان می دهد یک طرح ساده یا خط خطی را در یک لحظه به یک تصویر صیقلی تبدیل کنند.

از سوی دیگر، Magic Eraser به کاربران این امکان را می دهد که اشیاء ناخواسته را از یک تصویر حذف کنند و تنها با برجسته کردن ناحیه موردی که قرار است حذف شود. کاربران همچنین ممکن است با انتخاب ناحیه ای که در آن اضافه مورد نیاز است و توصیف شی یا عنصری که باید اضافه شود، عناصر را اضافه کنند.

قابلیت دیگر Magic Write for Canva Docs است که سال گذشته معرفی شد. اکنون برای استفاده در Visual Worksuite در دسترس است – که شامل وب سایت ها، ارائه ها، رسانه های اجتماعی و تخته های سفید می شود. ابزار AI متن تولیدی در حال حاضر به 18 زبان موجود است.

Canva همچنین چندین ویژگی دیگر مانند ابزار Canva’s Text to Image و ویژگی Translate را معرفی کرده است. ابزار Text to Image به کاربران این امکان را می‌دهد تا تصویری را از توصیف متنی مناظر تولید کنند، در حالی که ویژگی Translate به کاربران اجازه می‌دهد فورا متن مورد استفاده در یک طرح را به بیش از 100 زبان تبدیل کنند.

با ایجاد انیمیشن، کاربران می توانند با ترسیم مسیری که انیمیشن باید طی کند، انیمیشن ها را به طرح های خود معرفی کنند. پلتفرم نرم افزار طراحی همچنین Beat Sync را معرفی کرده است که به طور خودکار فیلم یا فیلم حرکتی را در یک پروژه طراحی برای مطابقت با هر فایل صوتی یا موسیقی که در پروژه آپلود می شود، تراز می کند.

در نهایت، Canva همچنین یک Brand Hub را معرفی کرده است که یک صفحه واحد برای قالب‌های برند، دستورالعمل‌های برند، فونت‌ها، گرافیک‌ها، آرم‌ها و پروژه‌هایی است که قرار است در دسترس باشند.


از گوشی‌های هوشمند با نمایشگرهای چرخشی یا خنک‌کننده مایع گرفته تا عینک‌های AR فشرده و گوشی‌هایی که می‌توانند به راحتی توسط صاحبان آن‌ها تعمیر شوند، بهترین دستگاه‌هایی را که در MWC 2023 در Orbital دیده‌ایم، پادکست Gadgets 360، مورد بحث قرار می‌دهیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع