CES 2023: دستگاه هایی برای خاموش کردن خروپف، تجزیه و تحلیل ادرار، ایجاد دوقلوهای دیجیتالی رونمایی شد

ماساژور صندلی راحتی

حتی خروپف شما را از خروپف سگتان یا همسرتان متمایز می کند.

کیم افزود: این بالش که با یک برنامه گوشی هوشمند همگام می شود، داده هایی را جمع آوری می کند که برای شناسایی الگوهای خروپف تجزیه و تحلیل می شود تا پاسخ آن در طول زمان بهبود یابد.

شرکت کره جنوبی Bodyfriend دردهای گردن و کمر ناشی از نشستن روی صفحه نمایشگر را هدف قرار داده است.

Daehyun Kim نماینده شرکت در رویداد CES Unveiled به خبرگزاری فرانسه گفت: “وقتی شروع به خروپف می کنید، بلافاصله آن را تشخیص می دهد.”

برای دستیابی به اهداف مشخص، تمرینات، پیشنهادات غذایی و دستور العمل‌هایی را توصیه می‌کند.»

دوقلو دیجیتال

بالش‌هایی که خروپف را خفه می‌کنند، توالت‌های آزمایش ادرار و «دوقلوهای دیجیتال» برای جراحی‌های ایمن‌تر، همگی در جشنواره گجت CES در لاس‌وگاس سه‌شنبه، پیش از افتتاحیه نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی به نمایش گذاشته شدند.

صندلی ماساژور Bodyfriend که به‌عنوان وسیله‌ای پزشکی به حساب می‌آید، ماهیچه‌ها را خمیر می‌کند، گرما را اعمال می‌کند و حتی امواج الکترومغناطیسی را که قرار است درد و درد را تسکین دهد، تکان می‌دهد.

دستگاه داخل توالت به صورت بی سیم با یک برنامه گوشی هوشمند همگام می شود.

جدیدترین‌های نمایشگاه Consumer Electronics را در Gadgets 360 در مرکز CES 2023 ما مشاهده کنید.



منبع

Destainville گفت: “تمام برنامه ریزی ها، تمام اطلاعات در طول عمل جراحی در دسترس قرار می گیرد.”

این دارو تا زمانی که از سازمان غذا و داروی ایالات متحده تایید نشود در ایالات متحده در دسترس نخواهد بود.

آرنو دستاینویل، یکی از بنیانگذاران این شرکت، به خبرگزاری فرانسه گفت، جراحان می توانند پس از آن دقیقاً یک عمل را برنامه ریزی کنند و زمان آن و خطرات ناشی از آن را کاهش دهند.

آزمایشگاه تبدیل توالت

Withings U-Scan را در سه ماهه دوم سال جاری در اروپا با قیمت 500 یورو برای یک کیت شروع عرضه خواهد کرد.

این شرکت فرانسوی در بیانیه‌ای گفت: «این به افراد کمک می‌کند تا میزان مصرف متابولیک خود را برای بهینه‌سازی هیدراتاسیون و مواد مغذی روزانه خود کنترل کنند.

به گفته این شرکت، U-Scan حتی می تواند بین کاربران مختلف بر اساس “امضای جریان ادرار فرد” تمایز قائل شود.

بالش خاموش کننده خروپف

Destainville گفت: در اتاق‌های عمل، جراحان می‌توانند از هدست‌های واقعیت ترکیبی مایکروسافت هولولنز برای دسترسی به هولوگرام “دوقلو” بیمار و سایر داده‌ها در حین کار استفاده کنند.

Changjoo Kim، مدیر بادی‌فرند آمریکای شمالی، گفت: «فناوری ما به حل مشکلات ایجاد شده توسط فناوری کمک می‌کند» زیرا گذراندن وقت روی تلفن و سایر صفحه‌های نمایش می‌تواند مشکلات کمر ایجاد کند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.
شرکت دیجیتال سلامت و تندرستی Withings با یک دستگاه U-Scan رونمایی شد که به افراد اجازه می‌دهد ادرار خود را با ادرار کردن، همانطور که معمولا در توالت ممکن است، تجزیه و تحلیل کنند.

Avi Greengart، تحلیلگر فناوری در Techsponential درباره این نمایشگاه گفت: «ما چند ابزار بهداشتی واقعاً جالب را خواهیم دید که سلامتی شما را کنترل یا بهبود می‌بخشند.

کیم گفت: این یک راه حل بسیار ساده است.

به گفته یکی از بنیانگذاران، تنظیم کننده های ایالات متحده هفته گذشته نوآوری Abys را تأیید کردند.

Abys که در فرانسه مستقر است، فناوری را به نمایش گذاشته است که جراحان را قادر می سازد با استفاده از داده های اشعه ایکس و سایر اسکن های پزشکی استاندارد، «دوقلوهای دیجیتالی» از بیماران ایجاد کنند.

10Minds مستقر در کره جنوبی بالشی با میکروفون داخلی را نشان داد که خروپف را تشخیص می‌دهد، سپس کیسه‌های هوای بدون صدا را فعال می‌کند که اندازه آنها تغییر می‌کند تا به آرامی سر فرد خوابیده را به موقعیتی برگرداند که تنفس آرام را آسان کند.

انتظار می‌رود که با تقویت این بیماری همه‌گیر، روند رو به رشد نوآوری‌های مراقبت‌های بهداشتی از راه دور یا در خانه یکی از موضوعات اصلی در گردهمایی سالانه CES باشد.

دیسکی که در داخل کاسه توالت آویزان است می تواند کارتریج های قابل تغییری را در خود جای دهد که یکی از آنها چرخه قاعدگی زنان را کنترل می کند و دیگری شاخص های سلامت تغذیه ای مانند سطح ویتامین C و کتون را اندازه گیری می کند.