Cobra Kai فصل 6: نتفلیکس سریال اسپین آف Karate Kid را برای فصل آخر تمدید کرد


سرویس استریم نتفلیکس اعلام کرد که سریال پرطرفدار Cobra Kai با فصل ششم آن به پایان می رسد. پخش کننده این خبر را روز جمعه با یک پیام ویدیویی به اشتراک گذاشت که در آن طعنه زد که فصل آخر سریال “بدترین” فصل سریال خواهد بود.

Cobra Kai یک سریال اسپین آف است که به مجموعه The Karate Kid که دنیای رقابتی هنرهای رزمی در جنوب کالیفرنیا را دنبال می کند، متصل می شود. این سریال برای دو فصل اول در یوتیوب شروع شد و سپس به نتفلیکس رفت.

رالف ماکیو و ویلیام زابکا، ستارگان اصلی کاراته کید را به همراه گروهی از بازیگران کورتنی هنگلر، زولو ماریدوئنا، تانر بوکانان، مری موزر، جیکوب برتراند، جیانی دسنزو، پیتون لیست، مارتین کوو و توماس ایان گریفیث در آن حضور دارند.

جاش هیلد، جان هورویتز و هایدن شلوسبرگ، خالقان سریال، در بیانیه‌ای که در توییتر رسمی نمایش منتشر شد، تصمیم به پایان سریال را «تلخ‌شیرین» نامیدند.

“آشنایی مجدد جهان با جهان “کاراته کید” افتخار حقیرانه ما بوده است. ساخت “کبرا کای” به ما این امکان را می دهد که به همان دوجوی مقدس بپیوندیم که زمانی رابرت مارک کامن بزرگ، جان آویلدسن، جری واینتراب و همه شگفت انگیزها در آن زندگی می کردند. بازیگران اصلی

آنها گفتند: “همچنین ما را قادر می سازد که حسی بازی کنیم، خطوط داستانی اصلی را گسترش دهیم و نسل جدیدی از افراد ضعیف را به دنیا بیاوریم. ما هرگز از این فرصت استفاده نکرده ایم.”

این سه نفر گفتند خوشحال هستند که سریال را با شرایط ما به پایان می‌رسانند و دره را در زمان و مکانی که همیشه تصور می‌کردیم ترک می‌کنند.

“در حالی که ممکن است این روز برای طرفداران یک روز تلخ و شیرین باشد، میاگیورس هرگز قوی تر از این نبوده است. این فندم بهترین روی این سیاره است و ما امیدواریم که بتوانیم داستان های “کاراته کید” بیشتری را با شما بگوییم. زیرا همانطور که همه ما می دانیم. ، کبرا کای هرگز نمی میرد” آنها نتیجه گرفتند.

Cobra Kai توسط Heald، Hurwitz و Schlossberg از طریق شرکت سازنده آنها، Counterbalance Entertainment، نویسندگی و تولید اجرایی است.

ویل اسمیت، جیمز لاسیتر و کالیب پینکت به همراه سوزان اکینز در همکاری با تلویزیون سونی پیکچرز برای وستبروک انترتینمنت تهیه کنندگان اجرایی هستند. Macchio و Zabka نیز به عنوان تهیه کننده اجرایی فعالیت می کنند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع