CoinDCX، Binance 2023 را با برنامه Crypto Awareness، بورسیه Web3 شروع کرد


بخش کریپتو که این هفته از ارزش بازار 1 تریلیون دلار عبور کرد، با ورود سرمایه‌گذاران جدید به بخش دارایی‌های دیجیتال، شاهد یک احساس صعودی است. صرافی هندی کوین دی سی ایکس (CoinDCX) در روز دوشنبه، 23 ژانویه، یک ابتکار آگاهی از رمزنگاری را برای صنایع و سرمایه گذاران هندی راه اندازی کرد. نام این ابتکار ‘Namaste Web3’ است. از سوی دیگر، صرافی بین‌المللی ارز دیجیتال بایننس تصمیم گرفته است تا با یک برنامه بورسیه Web3 که شامل 30000 نفر می‌شود، وارد سال 2023 شود.

با توجه به اینکه هند و بسیاری از کشورهای دیگر در حال تلاش برای تنظیم قوانین پیرامون بخش کریپتو هستند، افراد بیشتری برای تعامل با ابزارهای سرمایه گذاری و تجارت باز خواهند بود.

CoinDCX، با ابتکار آگاهی خود، به دنبال آگاهی دادن به سرمایه گذاران بالقوه ارزهای دیجیتال در مورد خطرات و مزایای ریختن پول بر روی دارایی های دیجیتال است.

فناوری Web3 فضای سفید بزرگی را برای مبتکران و سازندگان باز کرده است. با این حال، پذیرش انبوه این فناوری تنها از طریق آموزش مداوم امکان پذیر است. سامیت گوپتا، بنیانگذار و مدیر عامل CoinDCX در بیانیه ای گفت: از طریق Namaste Web3، ما به اکوسیستم صدا و دیدی برای آگاهی عمومی در مورد موارد استفاده و مزایای این فناوری ارائه می دهیم.

نمایش‌های جاده‌ای پیرامون آگاهی از رمزارزها در شهرهای مختلف هند از جمله بنگلور، دهلی، بمبئی، حیدرآباد، احمدآباد، چنای، جیپور، پونا، ایندور و کلکته برگزار می‌شود.

سمینارهایی در مورد انتظارات از Web3 و نحوه ساخت برنامه های غیرمتمرکز (dAapps) با استفاده از بلاک چین نیز بخشی از Namaste Web3 خواهد بود.

در حالی که این ابتکار در هند اجرا می شود، بایننس تصمیم گرفته است با برنامه خیریه بایننس (BCSP) آگاهی از رمزارزها را به سطح جهانی برساند. بیش از 30000 نفر واجد شرایط دریافت بورسیه تحصیلی و آموزش های بلاک چین به عنوان بخشی از این برنامه خواهند بود.

BCSP میزبان آموزش هایی برای توسعه دهندگان در مورد نحوه استفاده از Web3 برای ایجاد برنامه ها و پلتفرم های پیشرفته نسل بعدی خواهد بود.

دانشگاه استرالیای غربی، دانشگاه نیکوزیا در قبرس، دانشکده مالی و مدیریت فرانکفورت در آلمان، و مرکز فناوری Utiva در نیجریه موافقت کرده‌اند که به عنوان شرکای آموزشی در طرح BCSP شرکت کنند.

انتظار می‌رود که استفاده از رمزارز، NFT و متاورس در سال جاری افزایش یابد، زیرا برندها و شرکت‌های بیشتری سعی می‌کنند از یکدیگر پیشی بگیرند تا در بین مخاطبان بومی Web3 دیده شوند.


کریپتوکارنسی یک ارز دیجیتال غیرقانونی است، نه یک ارز قانونی و در معرض خطرات بازار است. اطلاعات ارائه شده در این مقاله به معنای توصیه مالی، مشاوره تجاری یا هر گونه توصیه یا توصیه دیگری نیست که توسط NDTV ارائه یا تأیید شده است. NDTV مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از هر گونه سرمایه گذاری بر اساس توصیه ها، پیش بینی ها یا سایر اطلاعات موجود در مقاله ندارد.

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع