CoinDCX از سریدار گواردان برای نظارت بر آمادگی امنیت سایبری به عنوان CISO استفاده می کند

کریپتوکارنسی یک ارز دیجیتال غیرقانونی است، نه یک ارز قانونی و در معرض خطرات بازار است. اطلاعات ارائه شده در این مقاله به معنای توصیه مالی، مشاوره تجاری یا هر گونه توصیه یا توصیه دیگری نیست که توسط NDTV ارائه یا تأیید شده است. NDTV مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از هر گونه سرمایه گذاری بر اساس توصیه ها، پیش بینی ها یا سایر اطلاعات موجود در مقاله ندارد.

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع صرافی رمزنگاری کوین دی سی ایکس، سریدار گواردان را به عنوان مدیر ارشد امنیت اطلاعات (CISO) برای نظارت بر آمادگی امنیت سایبری خود منصوب کرده است. گوواردان پیش از این به عنوان معاون رئیس جمهور و رئیس امنیت اطلاعات در فلیپ کارت خدمت می کرد. این شرکت به دنبال ایجاد تعامل با تمرکز بر ارائه اقدامات امنیتی پیشرفته است. Govardhan قبلاً بر اقدامات امنیتی سایبری برای Wipro و Infosys نظارت داشته است. صنعت کریپتو اخیرا شاهد خروج چندین سرمایه‌گذار پس از اینکه پروژه‌های امیدوارکننده قربانی حملات هک شدند و به‌طور چشمگیری سقوط کردند، بود.

این صرافی همچنین اخیراً یک طرح آگاهی از رمزنگاری به نام «Namaste Web3» را برای صنایع و سرمایه‌گذاران هندی راه‌اندازی کرده است.


سری گوشی‌های هوشمند گلکسی اس 23 سامسونگ در اوایل این هفته عرضه شد و گوشی‌های رده بالای این شرکت کره‌ای در هر سه مدل شاهد چند ارتقاء بودند. در مورد افزایش قیمت ها چطور؟ ما در مورد این و موارد بیشتر در Orbital، پادکست Gadgets 360 بحث می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.

به عنوان بخشی از مسئولیت های کلیدی خود، گوواردان به عنوان رهبر رابطین امنیت اطلاعات و ریاست کمیته مشاوره امنیت اطلاعات برای ارتقای امنیت اطلاعات در سراسر اکوسیستم بورس خدمت خواهد کرد. “من از اینکه بخشی از این بخش پویا هستم و موقعیت امنیتی CoinDCX را تقویت می کنم تا به چشم انداز امنیت اطلاعات در حال رشد صنعت کمک کنم، بسیار هیجان زده هستم، به خصوص که رمزنگاری راه را برای آینده اینترنت هموار می کند. CISO جدید CoinDCX در بیانیه‌ای اعلام کرد: با توسعه و پیاده‌سازی بهترین راه‌حل‌های ایمنی در کلاس، با هدف دادن مزیت حرکت اول به CoinDCX، اعتبار امنیتی کل اکوسیستم را تقویت خواهیم کرد.

در گزارش اخیر، Chainalysis اعلام کرد که سال گذشته بدترین سال سابقه سرقت ارزهای دیجیتال بوده است و هکرها 3.8 میلیارد دلار (نزدیک به 31100 کرور) سرقت کرده اند. تحت این شرایط، CoinDCX به دنبال اطمینان از مشتریان خود است که می توانند با ارزهای دیجیتال آزمایش کنند، در حالی که از نظر تراکنش های آنلاین ایمن هستند.

این صرافی می‌گوید که قصد دارد خواسته‌های کاربران خود را برای تضمین امنیت عالی در برابر حملات هک و آسیب‌پذیری‌هایی که می‌تواند آنها را در معرض خطرات و ضررهای مالی قرار دهد، برآورده کند. ما در حال ساختن هستیم و این نیازمند شفافیت و امنیت بیشتر است. Sridhar تلاش های ما را در طراحی و حفظ یک چارچوب امنیتی اطلاعات شرکتی کارآمد و ایجاد یک معماری امنیتی چند لایه مطابق با استانداردهای جهانی رهبری خواهد کرد.”