Crypto Market Watch: بیت کوین با سود بالای 27800 دلار معامله می شود. اتر، اکثر آلتکوین ها بازیابی را نشان می دهند

ارزش کل بازار کریپتو در 24 ساعت گذشته 2.24 درصد افزایش یافت و به 1.16 تریلیون دلار (تقریباً 9592217 کرور) تا 29 می بر اساس CoinMarketCap رسید.

ادول پاتل، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری ارز دیجیتال Mudrex، به گجتز 360 گفت: «انتشار داده های مصرف شخصی بهتر از حد انتظار از ایالات متحده نیز یکی از دلایلی است که اکثر ارزهای دیجیتال هفته جدید را در بازار سبز آغاز کردند. مخارج مصرفی (PCE) معیاری از هزینه های مصرف کننده برای کالاها و خدمات در میان خانواده های ایالات متحده است.

Chainlink، LEO، Cosmos و Uniswap نیز موفق شدند سودهایی را به اعتبارات خود اضافه کنند.

علیرغم حرکت صعودی بازار، برخی از ارزهای دیجیتال با زیان تسویه حساب کردند. اینها عبارتند از Tether، USD Coin، Polygon، Binance USD، Shiba Inu و Avalanche.

برای مثال، گروه پلاتینیوم، صادرکننده پیشرو بلیت فرمول 1، با یک شرکت زیرساخت بلاک چین Elemint و یک آژانس Web3 Bary برای انتشار بلیت‌های مسابقه در قالب NFT‌های پشتیبانی شده در Polygon شریک شده است.


سامسونگ گلکسی A34 5G اخیرا توسط این شرکت در هند در کنار گوشی هوشمند گران قیمت Galaxy A54 5G راه اندازی شد. عملکرد این گوشی در برابر Nothing Phone 1 و iQoo Neo 7 چگونه است؟ ما در مورد این و موارد بیشتر در Orbital، پادکست Gadgets 360 بحث می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.

استلار و برینتراست نیز در سمت زیان ده نمودار قیمت ارزهای دیجیتال باقی ماندند.

کریپتوکارنسی یک ارز دیجیتال غیرقانونی است، نه یک ارز قانونی و در معرض خطرات بازار است. اطلاعات ارائه شده در این مقاله به معنای توصیه مالی، مشاوره تجاری یا هر گونه توصیه یا توصیه دیگری نیست که توسط NDTV ارائه یا تأیید شده است. NDTV مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از هر گونه سرمایه گذاری بر اساس توصیه ها، پیش بینی ها یا سایر اطلاعات موجود در مقاله ندارد.

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.



منبع

شاخص ترس و طمع کریپتو در آخر هفته 4 واحد افزایش یافت و اکنون در 52 (منطقه خنثی) قرار دارد. این را می توان به اعلام کاخ سفید در مورد توافق احتمالی مربوط به سقف بدهی ایالات متحده نسبت داد. در تحولات خاص توکن، 9.3 میلیون توکن AVAX به ارزش حدود 130 میلیون دلار (تقریباً 1073 کرور) در روز یکشنبه باز شد که عرضه کل را 1.2 درصد افزایش داد. با این حال، توکن‌های قفل‌شده مستقیماً مورد استفاده قرار نخواهند گرفت و به بنیاد Avalanche و سایر شرکای استراتژیک می‌روند.»

نمودار قیمت ارزهای دیجیتال توسط گجت 360 نشان داد که بایننس کوین، کاردانو، دوج کوین، سولانا، لایت کوین، پولکادوت و ترون در بخش سودآوری به BTC و ETH پیوستند.

اتر 2.44 درصد رشد کرد، پس از بیت کوین که سودهای جزئی در روز دوشنبه به دست آورد. در زمان نگارش مقاله، ارزش اتریوم 1896 دلار (تقریباً 1.5 میلیون روپیه) بود. دومین ارز دیجیتال گران قیمت پس از BTC، ETH در آخر هفته 89 دلار (تقریباً 7348 روپیه) رشد کرد.

در همین حال، موارد استفاده از بلاک چین و فناوری کلی Web3 برای آزمایش توسط مارک‌های مشهور مورد استفاده قرار می‌گیرد و به اعتبار این فناوری می‌افزاید.

نمودار قیمت کریپتو که بیشتر آنها در جمعه گذشته، 26 مه قرمز به نظر می رسید، در روز دوشنبه، 29 می، بهبودی را برای اکثر ارزهای دیجیتال نشان داد. 23 لک) در مبادلات ملی و بین المللی. گران‌ترین ارز دیجیتال موجود، سطح مقاومت بیت‌کوین در حال حاضر 28500 دلار (تقریباً 23 میلیون روپیه) است و کارشناسان پیش‌بینی کرده‌اند که اگر بیت‌کوین همچنان ارزش خود را بالاتر از این علامت حفظ کند، می‌تواند یک حرکت صعودی پایدار را نشان دهد. در آخر هفته، ارزش بیت کوین 2079 دلار (تقریبا 1.71 میلیون روپیه) افزایش یافت.

راجاگوپال منون، معاون وزیر ایکس، به گجتز 360 گفت: «کاخ سفید توافق موفقیت آمیزی را برای کاهش خطر بحران سقف بدهی که باعث می شود بازار احساس صعودی نشان دهد، تأیید کرده است. گزارش شده که ایالات متحده تصمیم به افزایش سقف بدهی خود گرفته است. به مدت دو سال، از کشور تورم زده در برابر یک نکول تاریخی محافظت می کند.