CryptoPunks NFT به قیمت 4.5 میلیون دلار فروخته شد و در میان کاهش خرید، بیشترین فروش را به همراه داشت

علاقه به NFT در تابستان 2021 افزایش چشمگیری داشت. پس از یک سال، حجم معاملات بازار NFT در ژوئیه امسال به شدت کاهش یافت.

طبق گزارش Rarity Tools، این NFT خاص سی و هشتمین قطعه کمیاب در پروژه محسوب می شود.

وب سایت CryptoPunks فاش کرد در حالی که هویت خریدار فاش نشده است، اما متعلق به آدرس کیف پول 0x9045de متعلق به شخصی با نام مستعار «seedphrase» است.

با توجه به کمترین حجم معاملات در یک سال و اپیدمی فزاینده هک های NFT، علاقه به NFT ها همراه با بازار کلی ارزهای دیجیتال کاهش یافت.

بر اساس اتریوم، مجموعه CryptoPunks NFT توسط استودیوی Larva Labs در ژوئن 2017 راه اندازی شد. از سال گذشته، افراد مشهوری مانند Jay-Z، Snoop Dogg، Odell Beckham Jr. و Serena Williams، در میان بسیاری دیگر، NFT های CryptoPunks را برگزار می کنند.

طبق NFTPriceFloor، کف قیمت فعلی (ارزان ترین قیمت) CryptoPunks 65.9 ETH یا 88,414 دلار (تقریباً 70 لک) است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

از مجموع 10000 CryptoPunks NFT، تنها 24 میمون NFT وجود دارد که تعداد آن 2924 است.

CryptoPunks NFT شماره 2924 تصویری متحرک و پیکسلی از یک میمون قهوه ای با سایه خاکستری را نشان می دهد.

جمع آوری کنندگان توکن های غیرقابل تعویض (NFT) ظاهراً از شتاب کند بازار استفاده می کنند و خریدهای سنگین انجام می دهند. با شماره 2924، یک NFT از سری محبوب کریپتوپانک ها، اخیراً به قیمت 3300 ETH یا 4.5 میلیون دلار (تقریباً 36 کرور) فروخته شد. این توسعه پس از کاهش قابل توجه فروش NFT در اوایل سال جاری، هیجانی را در میان اعضای جامعه NFT برانگیخت. این فروش بزرگترین خرید کلکسیونی دیجیتالی را که در چند وقت اخیر به دست آورده است، داشته است.

ژوئن بیشترین کاهش را در تاریخ بورس نسبت به ماه های قبل داشت زیرا حجم معاملات با افت شدید 74 درصدی به 826 میلیون دلار (تقریباً 6600 کرور) رسید. با گسترش این اسلاید، OpenSea 456.9 میلیون دلار (تقریباً 3600 کرور) به دست آورده است.

تحلیلی جداگانه توسط Be[In]کریپتو همچنین اخیراً فاش کرد که حجم NFT سولانا نیز در ژوئن با ارقام فروش 91.52 میلیون دلاری (تقریباً 730 کرور روپیه) در ژوئن کاهش یافته است که از 261.07 میلیون دلار (تقریباً 2100 کرور روپیه) در ماه می 2022، 64 درصد کاهش داشته است.

داده‌های برترین بازارهای معاملاتی NFT مانند OpenSea نشان می‌دهد که حجم معاملات در ماه‌های اخیر از صخره سقوط کرده و در جولای ۲۰۲۱ به پایین‌ترین سطح خود رسیده است.