Cyberpunk 2077: Phantom Liberty دارای بزرگترین بودجه برای توسعه در تاریخ CD Projekt Red است.


توسعه Phantom Liberty Cyberpunk 2077 دارای بیشترین بودجه برای محتوای اضافی CD Projekt Red است. Marek Bugdoł، مدیر روابط با سرمایه‌گذار توسعه‌دهنده، در صحبت با خبرگزاری مالی لهستانی Parkiet، گفت که این بزرگترین توسعه در تاریخ استودیو از نظر بودجه است. مدیر اجرایی همچنین اظهار داشت که این شرکت با چرخه کاری فعلی در Phantom Liberty احساس “راحتی” می کند. توسعه Cyberpunk 2077 برای رسیدن به تاریخ راه اندازی 2021 عجله داشت که منجر به مشکلات فنی بی شماری در هنگام راه اندازی شد.

اگرچه به صراحت ذکر نشده است، بخش مشخصی از بودجه افزایش یافته ممکن است به سمت انتخاب ادریس البا (جوخه انتحار، بازی مولی) در نقش اصلی برای گسترش Phantom Liberty صرف شود. در آن، او در نقش سولومون رید، یک مامور FIA برای “ایالات متحده جدید آمریکا”، جناحی که شخصیت بازیکن، V، با آن وفاداری می‌کند، بازی می‌کند. جزئیات داستان کمیاب است، اما یک تیزر از ماه سپتامبر نشان داد که کیانو ریوز دوباره نقش خود را در نقش جانی سیلورهند مغناطیسی بازی خواهد کرد، که سوگند جدید V را “ایده بد” می‌داند. منتظر تن‌ها مقامات دولتی مرده، شخصیت‌های جدید و یک تازیانه برقی باشید، زیرا «ماموریت غیرممکن» جاسوسی و بقا در گسترش آینده Cyberpunk 2077 را به عهده می‌گیرید.

در زیر ریدیت رسمی Cyberpunk 2077، یک سوء تفاهم کوچک در میان اعضا وجود داشت، که معتقد بودند Phantom Liberty “بزرگترین گسترش” در تاریخ CD Projekt Red است – قبل از اینکه گزارش Parkiet به روز شود. با این حال، مارسین مورتون، مدیر انجمن، به این مناسبت دست زد و توضیح داد که این صرفاً از نظر بودجه، بزرگترین بودجه است. “فقط می خواستم به این نکته اشاره کنم که این بخش در مورد بزرگترین بودجه در مورد بسته های الحاقی است که منتشر کرده ایم. ما در آینده بیشتر در مورد جزئیات مربوط به محدوده بازی صحبت خواهیم کرد. در حال حاضر، بزرگترین الحاقیه CD Projekt Red از نظر وسعت، The Witcher 3: Wild Hunt’s Blood and Wine است که حدود 40 ساعت گیم پلی را به بازی پایه اضافه کرده است.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، Cyberpunk 2077: Phantom Liberty یک توسعه دهنده پولی خواهد بود. در حالی که قیمت گذاری هنوز تعیین نشده است، CDPR لازم دانست که جزئیات را روشن کند، زیرا این استودیو به خاطر حذف چندین محتوای الحاقی برای عناوین خود شناخته شده است. موارد رایگان عبارت «DLC» ابداع شده است، در حالی که محتوای بزرگتر و طولانی مدت توسعه یافته «گسترش» نامیده می شود.

علاقه طولانی مدت به Cyberpunk 2077 پس از نمایش انیمه نتفلیکس Cyberpunk: Edgerunners افزایش یافت – در یک نقطه، روزانه یک میلیون بازیکن در هر دو کنسول و رایانه شخصی جذب کرد. البته بخشی از این تجدید حیات مربوط به رفع بسیاری از مشکلات فنی توسط توسعه دهندگان بود که باعث می شد بازیکنان نتوانند تجربه خوبی در خیابان های شهر شب داشته باشند. پس از انتشار سریال لایو اکشن به رهبری هنری کاویل در نتفلیکس، افزایش مشابهی در تعداد بازیکنان The Witcher 3 مشاهده شد.

بازی Cyberpunk 2077: Phantom Liberty امسال برای PC، PS5 و Xbox Series S/X منتشر می‌شود.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع