Dynamic Island می تواند در همه گوشی های اندرویدی قابل استفاده باشد. در اینجا نحوه دانلود آورده شده است

طبق گفته Realme، رابط کاربری اطراف سوراخ دوربین می‌تواند به شکل‌ها و اندازه‌های مختلف تغییر کند تا تماس‌های تلفنی، هشدارها، اعلان‌ها و موارد دیگر را نمایش دهد.منبع

این شرکت ادعا می کند که ویژگی نرم افزاری پیشنهادی، بریدگی دوربین را به یک ویژگی چند منظوره تبدیل می کند.

اپلیکیشن Dynamic Island از زمان انتشارش مورد توجه جامعه فناوری قرار گرفته است. هر کاربر گوشی هوشمند آن را می‌خواهد و سازندگان می‌خواهند آن را در محصولات خود بگنجانند.

می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن DynamicSpot، پیاده‌سازی سفارشی‌سازی شده‌ی ویژگی جدید آیفون را بسازید.

توسعه دهندگان در مورد این برنامه نوشتند: “با dynamicSpot می توانید به راحتی ویژگی جزیره پویا آیفون 14 پرو را در دستگاه اندرویدی خود دریافت کنید! dynamicSpot به شما قابلیت چندوظیفه ای کوتاه جزیره دینامیک می دهد و دسترسی به اعلان های اخیر یا تغییرات وضعیت تلفن را آسان تر می کند. کافیست روی آن ضربه بزنید. نقطه / پنجره پویا سیاه کوچک برای باز کردن برنامه نمایش داده شده، برای باز کردن آن و مشاهده جزئیات بیشتر، پنجره بازشو را به مدت طولانی فشار دهید.

تغییر اولویت‌های تعامل و انتخاب نمایش یا پنهان کردن پنجره DynamicSpot راه‌های دیگری برای شخصی‌سازی برنامه است.

طبق گزارش‌ها، این برنامه عملاً با سایر برنامه‌های اندرویدی از جمله برنامه‌های چت، موسیقی و تایمر کار می‌کند.

چند هفته پس از اینکه اپل در رویداد «Far Out» خود در 7 سپتامبر از سری آیفون 14 رونمایی کرد، با تغییر طراحی بزرگ با جزیره دینامیک، اکنون کاربران گوشی های هوشمند اندرویدی نیز می توانند این ویژگی جدید را به دستگاه های خود اضافه کنند.

برند چینی گوشی‌های هوشمند Realme حتی مسابقه‌ای به نام «Realme Island – Creators Challenge» را برای جمع‌آوری ایده‌هایی در مورد اجرای یک ویژگی شبیه جزیره دینامیک در تلفن‌های Realme راه‌اندازی کرد.

Realme این مسابقه را در انجمن انجمن خود راه‌اندازی کرده بود و از طرفداران خواسته بود تا ایده‌ها و نظرات خود را در مورد اینکه چگونه می‌تواند یک کپی از Dynamic Island را در دستگاه‌های Realme پیاده‌سازی کند.

می‌توانید اپلیکیشن اصلی DynamicSpot را به‌صورت رایگان از فروشگاه Google Play دریافت کنید، و شما را از پرداخت حداقل 129900 روپیه برای iPhone 14 Pro جدید یا بیشتر برای Pro Max صرفه‌جویی می‌کند.