Garmin Instinct Crossover Solar با عمر باتری تا 70 روز در هند راه اندازی شد: تمام جزئیات

این ساعت‌های هوشمند با ردیابی GPS و فناوری‌های موقعیت‌یابی بیشتری عرضه می‌شوند که به کاربران امکان می‌دهد مسیرهای خود را پیمایش کنند، مراحل خود را دوباره دنبال کنند، نقاط مرجع را علامت‌گذاری کنند و موارد دیگر. آنها دارای ویژگی های سلامتی و تناسب اندام مانند ردیابی ضربان قلب، نظارت بر استرس، و نظارت پیشرفته خواب هستند. علاوه بر این، فناوری VO2 Max شامل تغییراتی در عملکرد است که می‌تواند ناشی از گرما یا ارتفاع باشد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع سری ساعت‌های هوشمند چند اسپورت گارمین اینستینکت کراس اوور در روز جمعه در هند عرضه شد. اینها شامل Garmin Instinct Crossover Solar است که ادعا می شود عمر باتری تا 70 روز را فراهم می کند، زیرا از شارژ خورشیدی پشتیبانی می کند. این شرکت همچنین یک مدل معمولی گارمین اینستینکت کراس اوور را عرضه کرده است که گفته می شود تا یک ماه پشتیبان باتری را ارائه می دهد. ساعت‌های هوشمند سری Garmin Instinct Crossover مجهز به فناوری دستی آنالوگ RevoDrive هستند که کالیبراسیون خودکار را تضمین می‌کند تا «زمان‌سنجی دقیق را حتی در سخت‌ترین فعالیت‌ها و محیط‌ها ارائه دهد».

Garmin Instinct Crossover Solar، قیمت کراس اوور Instinct در هند، در دسترس بودن

گارمین اینستینکت کراس اوور خورشیدی قیمتی معادل روپیه دارد. 61990، در حالی که گارمین اینستینکت کراس اوور قیمتی معادل روپیه دارد. 55990. هر دوی این ساعت‌های هوشمند مقاوم گارمین برای خرید در هند از طریق Amazon، Tata CLiQ، Synergizer، Flipkart و Nykaa.com در دسترس هستند.

Garmin Instinct Crossover Solar، مشخصات کراس اوور Instinct، ویژگی ها

گارمین این ساعت‌های هوشمند را به فناوری عقربه آنالوگ RevoDrive برای زمان‌سنجی دقیق مجهز کرده است. ادعا می شود که Instinct Crossover Solar عمر باتری تا 70 روز را در حالت صرفه جویی در باتری با شارژ خورشیدی ارائه می دهد. در همین حال، Garmin Instinct Crossover می تواند تا یک ماه از باتری در حالت ساعت هوشمند و تا 110 ساعت پشتیبان گیری در حالت GPS ارائه دهد. این ساعت های هوشمند هم با iOS و هم با اندروید سازگار هستند.

ساعت‌های هوشمند سری Garmin Instinct Crossover دارای عقربه‌های ساعت آنالوگ با روکش Super-Lumi Nova و حلقه‌ای هستند که بر روی صفحه نمایش دیجیتال با وضوح بالا قرار دارد. آنها برای مطابقت با استاندارد نظامی MIL-STD-810 برای مقاومت حرارتی و ضربه طراحی شده اند. یک لنز ضد خش نیز وجود دارد و دارای درجه بندی مقاومت در برابر آب 10ATM است.