Google Assistant اکنون به کاربران امکان جستجو، پخش پادکست بر اساس مهمان، نام قسمت را می دهد


Google Assistant در حال کسب مهارت های جدیدی است تا وقتی می خواهید به پادکست مورد علاقه خود گوش دهید، دستیار مجازی را مفیدتر می کند. غول جستجو دستورات صوتی جدیدی را به Assistant اضافه کرده است که کاربران را قادر می سازد قسمت خاصی از یک پادکست را جستجو و پخش کنند. قبل از این، درخواست از دستیار برای پخش یک پادکست مستقیماً آخرین قسمت را شروع می کرد. دستورات جدید را می توان با سه فیلتر برای بهبود تجربه گوش دادن به پادکست شما استفاده کرد.

کاربران اکنون می توانند با استفاده از دستیار Google برای جستجوی نام قسمت، به قسمت های خاصی از پادکست های هنرمندان مورد علاقه خود دسترسی داشته باشند. آخرین پست وبلاگ در وبلاگ رسمی گوگل دستور جدید Assistant را مشخص می کند. تا پیش از این، کاربران تنها با گفتن «Hey Google, play» می‌توانستند آخرین قسمت یک پادکست را پخش کنند [podcast name]”. با این حال، ویژگی جدید به آنها کمک می کند تا با این سه فیلتر مستقیماً به یک قسمت خاص بپرند:

1. جستجو با استفاده از مهمان: به عنوان مثال، “بازی کهن الگوها با مگان”

2. جستجو بر اساس موضوع: “بازی تریلر جنایی”

3. بر اساس قسمت: “Play the Glory Edim’s Readed Black Girl episode 4”

از آنجایی که این یک فرمان صوتی Google Assistant است، باید در تمام دستگاه های پشتیبانی شده از دستیار مانند بلندگوها نیز کار کند. پست وبلاگ همچنین در مورد سایر نکات دستیار صحبت می کند که می تواند برای مسافران و میزبانان تعطیلات مفید باشد. به عنوان مثال، اکنون می‌توانید به‌روزرسانی‌های سریع سفارش‌های خود را با گفتن «Hey Google، کی سفارش آمازون من می‌رسد؟» دریافت کنید.

اخیراً گوگل نیز ویژگی های جدیدی را برای جستجو و نقشه ها عرضه کرده است. گوگل اکنون جستجوی واقعیت افزوده Live View را در شهرهای خاصی در سراسر جهان ارائه می کند. این ویژگی به شما این امکان را می دهد که نقاط دیدنی و مکان ها را در حالی که صفحه گوشی هوشمند خود را به سمت جهان می گیرید، مشاهده کنید. طبق گفته این شرکت، این به کاربران کمک می کند مکان هایی را پیدا کنند که بلافاصله در دید آنها دیده نمی شود. همچنین می‌توانید اطلاعاتی مانند زمان‌بندی و قیمت‌ها را با استفاده از پوشش‌های AR مشاهده کنید.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

برای آخرین اخبار و بررسی‌های فنی، Gadgets 360 را دنبال کنید توییتر، فیس بوک و اخبار گوگل. برای آخرین ویدیوها در مورد ابزارها و فناوری، در کانال YouTube ما مشترک شوید.

آرکون انرژی استرالیا میلیون ها نفر را برای گسترش عملیات استخراج BTC سبز خود جذب می کند

ویدیوی برگزیده روز

گوگل پیکسل 7 پرو در مقابل آیفون 14 پرو: کدام دوربین بهتر است؟

منبع