Google Messages به زودی به کاربران اجازه می دهد تا با هر ایموجی به متن ها واکنش نشان دهند: گزارش

اخیراً گوگل ضامن‌های بازطراحی شده را برای برنامه‌های Docs، Sheets و Slides در اندروید معرفی کرده است. مانند قرصی طراحی شده است که سوئیچ Material 3 (M3) را بزرگتر از قبل می کند.

علاوه بر این، کاربران همچنین می توانند روی ایموجی در گوشه پیام واکنش نشان داده و نام گیرنده ای را که با آن واکنش نشان داده است، مشاهده کنند. در یک پیام گروهی، گفته می‌شود که تمام نام‌ها و شکلک‌هایی که شرکت‌کنندگان با آن‌ها واکنش نشان داده‌اند، درست مانند واتس‌اپ در یک اعلان پاپ آپ ظاهر می‌شوند.

این غول فناوری همچنین نقشه های رنگی جدید و همچنین مسیری بلندتر و گسترده تر را معرفی کرده است. ضامن بازطراحی شده در آخرین نسخه برنامه های Workspace Google برای اندروید موجود است. ضامن جدید با مضمون Material You در منوی سرریز ویرایشگر در بخش‌های ستاره، تغییرات پیشنهادی، طرح‌بندی چاپ و آفلاین موجود در دسترس است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

طبق گزارش‌ها، گوگل در حال آزمایش واکنش‌های ایموجی بیشتری برای چت‌های RCS و پیامک‌ها در برنامه پیام‌های خود است. ظاهراً به کاربران اجازه می‌دهد به پیامی با شکلک‌هایی غیر از شکلک‌های شست بالا، چشمان قلب، خنده، شوک، گریه و خشم واکنش نشان دهند. با این حال، اکنون غول جستجو شکلک های بیشتری شبیه به WhatsApp، Telegram و Slack اضافه کرده است. کاربران می توانند به سادگی با نگه داشتن و فشار دادن پیام، با یک ایموجی به متن واکنش نشان دهند. این به کاربران راه های بیشتری برای بیان احساسات خود به شیوه ای جالب می دهد.

در حال حاضر، طبق گزارش 9to5Google، واکنش‌های ایموجی‌های جدید در پیام‌های Google فقط به برخی از کاربران بتا محدود می‌شود. با این حال، پس از پایان آزمایش، احتمالاً به زودی برای همه کاربران عرضه خواهد شد. این گزارش بیان می‌کند که می‌توان به سادگی با ضربه زدن و نگه داشتن یک پیام دریافتی در برنامه پیام‌های Google، به چت RCS واکنش نشان داد. طبق گزارش ها، یک نماد مثبت جدید در گزینه های ایموجی، انتخابگر کامل شکلک را نشان می دهد که می توانید از آن استفاده کنید.