Hades II در The Game Awards 2022 با بازی شاهزاده خانم دنیای زیرین معرفی شد


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

از نظر هنری و گیم‌پلی، Hades 2 شبیه به نسخه قبلی خود به نظر می‌رسد، با تجربه‌ای تنگ و سرکش از خزیدن در سیاه‌چال، که بر اساس اسطوره‌های یونانی، با گروهی باورنکردنی از شخصیت‌ها/خدایان و افسانه‌هایی که از طریق بازی‌های تکراری باز می‌شوند، به رخ می‌کشد. در حالی که تریلر بازی Supergiant برای بازی Hades II به صراحت نام قهرمان داستان را ذکر نمی کند، یک پست وبلاگی تایید می کند که این ملینوئه، دختر پرسفون، ملکه عالم اموات است. بر اساس افسانه ها، زئوس، خدای رعد و برق، راه خود را با عظمت داشت و در نتیجه یک جانشین به دنیا آمد. در حالی که هادس به نظر می‌رسد که دنباله‌ای که بر رفت‌وآمد بین پدر و پسر – زاگرئوس و هادس – متمرکز است، کشمکش الهی را به مرحله‌ای بالاتر می‌برد و راه را برای مبارزه با کرونوس، شخصیت زمان هموار می‌کند.

او یک تایتان صرف نیست. او خود زمان است. و زمان را نمی توان متوقف کرد،» راوی کرونوس را در تریلر Hades 2 توصیف می کند، با این امید که شاهزاده خانم دنیای اموات را بترساند. خوشبختانه، ارتقاهای دائمی باز می گردند، و در کنار «حالت خدا» که شما را شکست ناپذیر می کند، در حالی که اسرار محراب آرکانا را آشکار می کنید، جادوگران را رام می کنید و سلاح های الهی را باز می کنید و قفل سلاح های الهی را برای نزدیک شدن به هدف خود باز می کنید، به آزمایشی بسیار آسان تر تبدیل می شوند.

با مسلح شدن به سلاح‌های افسانه‌ای که جادوی باستانی را در خود جای داده‌اند، بازیکنان باید نیروهای تیتان زمان را در یک داستان حماسی که بدون در نظر گرفتن پیروزی یا شکست به شیوه‌های غیرقابل پیش‌بینی آشکار می‌شود – در حالی که با بازیگران افسانه‌ای آن تعامل می‌کنید، شکست دهند. تریلر Hades 2 این بار نوید مکان‌های جدیدی را می‌دهد، که از سبک هنری در رگ جادوگری قدیمی پیروی می‌کند – در یک شب مهتابی، مزین به پوشش گیاهی مرده. به نظر می‌رسد این بار حملات دامنه‌دار و AOE (منطقه اثر) در کانون توجه قرار گرفته‌اند و هماهنگ با قدرت‌هایی هستند که یک جادوگر از آن بهره می‌برد. می‌توانید پنتاگرام‌هایی را ببینید که در طلسم‌های خاص ظاهر می‌شوند، و تعامل با خدایان مختلف در قلمرو، که به شما کمک می‌کنند تا در تلاش شما برای از بین بردن Chronos کمک کنند. تریلر Hades II همچنین نگاهی اجمالی به برخی از خدایان که با آنها روبرو خواهید شد، از جمله Moros doom incarnate، خدای نور آپولو، Nemesis retribution تجسم یافته، و حتی یک سایه تعاملی را ارائه می دهد.

Hades در حال دریافت یک دنباله شگفت‌انگیز است، توسعه دهنده Supergiant Games در The Game Awards 2022 اعلام کرد. با یک تریلر با اکتان بالا که شاهزاده خانم دنیای اموات را معرفی می‌کند، این اولین دنباله از سازنده جوایزی مانند Bastion و Pyre خواهد بود. . Hades 2 اکنون می‌تواند در لیست علاقه مندی‌ها در فروشگاه Steam و Epic Games قرار گیرد و در دسترسی زودهنگام بر روی رایانه شخصی راه‌اندازی می‌شود – شبیه به قسمت اول، زیرا توسعه‌دهندگان بازخورد زنده را برای بهبود مکانیک آن جمع‌آوری می‌کنند. اخبار بیشتر در مورد هادس II در سال آینده انتظار می رود.

در حال حاضر، هیچ پنجره‌ای برای انتشار Hades 2 وجود ندارد، اما می‌توانید آن را در فروشگاه Steam و Epic Games لیست کنید تا در صورت دسترسی زودهنگام به رایانه شخصی از آن مطلع شوید.