IPL 2023: Jio برنامه‌های جدید کریکت را با ارائه 3 گیگابایت داده در روز ارائه می‌کند


با آماده شدن دنیای کریکت برای لیگ برتر هند که اواخر این ماه آغاز می شود، Jio برنامه های جدید کریکت را برای کاربران جدید و فعلی ارائه کرده است.

با استفاده از داده‌های True-5G واقعاً نامحدود که با تمام برنامه‌های کریکت ارائه می‌شود، کاربران Jio می‌توانند مسابقات زنده را از طریق چندین زاویه دوربین با وضوح 4K در سراسر صفحه تماشا کنند. نسخه‌ای از Jio گفت: این طرح‌ها با در نظر گرفتن تجربه‌ای همهجانبه طراحی شده‌اند که عاشقان کریکت شایسته آن هستند.

این برنامه گفت که طرح Jio Cricket با بالاترین داده ارائه می شود که 3 گیگابایت در روز به همراه کوپن های داده رایگان اضافی را برای اطمینان از یک تجربه پخش یکپارچه ارائه می دهد.

علاوه بر این، کاربران Jio می‌توانند از کریکت داده-افزودن برای تجربه تماشای کریکت بدون وقفه استفاده کنند.

در این نسخه گفته شده است که کریکت با 3 گیگابایت داده در روز برای پخش روزانه نامحدود کریکت زنده برنامه ریزی می کند. افزونه Data انحصاری با حداکثر 150 گیگابایت مزیت و داده واقعی نامحدود True-5G رایگان با همه برنامه‌های کریکت برای مشاهده نامحدود وجود دارد.

این پیشنهاد از 24 مارس برای مصرف کنندگان در دسترس خواهد بود.

در این نسخه آمده است که Jio با برنامه‌های جدید کریکت برای کاربران جدید و فعلی به این جشن ملحق شده است، زیرا جهان برای تماشای مورد انتظارترین لیگ کریکت سال آماده می‌شود. هند همچنین میزبان جام جهانی ODI در اواخر امسال خواهد بود.

سخنگوی Jio در مورد برنامه‌های کریکت گفت که این برنامه‌ها برای اطمینان از لذت کامل مشتریان از مسابقات طراحی شده‌اند.

“در Jio، ما متعهد هستیم که بهترین تجربه ورزشی ممکن را به مشتریان خود ارائه دهیم. ما هیجان فصل کریکت در هند را درک می کنیم، و بنابراین این طرح ها و پیشنهادات منحصر به فرد را طراحی کرده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که مشتریان ما می توانند از مسابقات نهایت لذت را ببرند. بدون هیچ مشکلی. بسیاری از این اطلاعیه های جالب دیگر در چند روز آینده در رابطه با کریکت و تجربیات همه جانبه ای که Jio برای کاربران خود آماده کرده است، دنبال خواهد شد.”


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

برای آخرین اخبار و بررسی‌های فنی، Gadgets 360 را دنبال کنید توییتر، فیس بوک و اخبار گوگل. برای آخرین ویدیوها در مورد ابزارها و فناوری، در کانال YouTube ما مشترک شوید.

مرسدس بنز تا سال آینده 4 خودروی جدید برقی را در هند عرضه می کند

منبع