Magic Eden NFT Marketplace سعی می کند با فروپاشی بازار، ترافیک را با پاداش جذب کند.

این شرکت در یک پست توییتری اعلام کرد در حال حاضر، برنامه پاداش در مرحله بتا راه اندازی شده است.

منبع

پاداش‌های حجمی، از نظر استراتژی‌ها و غیره، پویایی جالبی به تجارت Solana NFT در آینده می‌بخشد.

این جوایز شامل محتوای انحصاری سازندگان، تخفیف‌های شرکا و NFT‌های ارسال شده به آن‌ها است.

هر سطح وفاداری مجموعه‌ای از مزایا را برای افرادی که از Magic Eden برای خرید و فروش کلکسیون‌های دیجیتال استفاده می‌کنند، باز می‌کند.

این پلتفرم که 130 میلیون دلار (تقریبا 1020 کرور روپیه) در دور سرمایه گذاری سری A در اواخر ژوئن جمع آوری کرد، در چند وقت اخیر به ارزش 1.6 میلیارد دلار (تقریباً 12620 کرور روپیه) دست یافت.

• امتیازها امتیازات و مزایا را در آینده به شما می‌دهند

:thread:/ Magic Eden Buddies: Gotta Catch Em All!

همچنین بیش از یک ماه است که به این سیستم ورودی اضافه می کنم، امیدوارم همه دوست داشته باشند :ok_hand::purple_heart: pic.twitter.com/GnB2LP7fut

— Run:chart_with_upwards_trend: (@runn1ngm8n) 14 دسامبر 2022

• شروع به کسب امتیاز برای خرید + فروش NFT کنید

در بازار OpenSea NFT نیز، که رقیب معتبرتر Magic Eden است، حجم فروش کاهش یافت.

بر اساس تجزیه و تحلیل BeingCrypto، حجم سولانا NFT از ژوئن کاهش یافته است، با ارقام فروش 91.52 میلیون دلار (تقریبا 730 کرور روپیه) در ژوئن، که 64 درصد کاهش نسبت به 261.07 میلیون دلار (تقریبا 2100 کرور روپیه) در می 2022 داشته است. در ماه های گذشته

در گزارش Coindesk به نقل از مدیرعامل جک لو آمده است: «ما می‌خواهیم Magic Eden مکانی باشد که جمع‌آوران و سازندگان فراتر از سطح تراکنش با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و در عوض، مرکزی باشد که کاربران بتوانند عمیق‌تر با جامعه ارتباط برقرار کنند».

Magic Eden در تلاش است تا در زمانی که بازار دارایی های دیجیتال به طور کلی در حال رکود است، این تعامل را در پلتفرم خود انجام دهد. بازار NFT مستقر در Solana یک طرح پاداش وفاداری را برای جذب خریداران مجموعه های دیجیتالی اعلام کرده است. این ویژگی به ازای هر معامله به ارزش SOL 1، پنج “امتیاز جادویی” را برای کاربران به ارمغان می آورد. طبق نرخ بازار امروز، Solana (SOL) با قیمت 14 دلار (تقریباً 1170 روپیه) معامله می شود. همانطور که کاربران امتیازهای جادویی بیشتری جمع آوری می کنند، پلت فرم آنها را برای تکمیل تمام سطوح وفاداری ارتقا می دهد.

تخفیف های کارمزد از سال 2023 (کارمزدها از طریق EOY لغو می شود) pic.twitter.com/sanlM7B7mh

— Magic Eden :magic_wand: (@MagicEden) 14 دسامبر 2022

• برای جوایز Magic Eden (بتا) امروز وارد شوید!

کاربران منتخب در حال آزمایش این برنامه هستند.